Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
100% (2 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Vytauto g. 101, Šiauliai

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Noriu padėkoti šiai gydytojai. Pas gyd. Vaickuvienę patekome susirgus vaikui, kai mūsų gydytoja atostogavo. Gydytoja mus priėmė visai darbo dienos pabaigoje. Atidžiai išklausiusi ir apžiūrėjusi vaiką, ji skyrė skubius tyrimus. Grįžus mus su tyrimų atsakymais, gydytojos darbo laikas jau buvo pasibaiges, tačiau ji laukė mūsų, o įvertinusi tyrimų atsakymus, skyrė dar vieną tyrimą ir toliau laukė kol vėl grįšime su atsakymais. Taip ši gydytoja dėl mūsų dirbo dar visą valandą po savo darbo valandų, visą laiką buvo maloni ir rūpestinga. Nors po paskutinio tyrimo išrašė siuntimą į ligoninę, gydytoja net kelis kartus skambino ir teiravosi, kaip vaiko sveikata, kokie tyrimai buvo vėliau. Ačiū gydytojai :)"
Atsiliepimas parašytas 2018-07-04 21:15
„Labai nustebau perskaitęs prieš tai buvusį atsiliepimą. Mūsų 5- metė duktė eina, reikalui esant, pas gydytoją kaip į šventę. Ir mandagi, ir viską išklausanti, ir padedanti. taip mes galvojame."
Atsiliepimas parašytas 2016-10-19 07:51
„Pirmą kartą susidūrus su šia gydytoja, susidariau labai blogą įspūdį apie ją ir jos kaip gydytojos darbą. Nes su manimi ir mano mažais karščiuojančiais vaikais ji elgėsi grubiai, atžagariai, nemandagiai. Patariu labai pagalvoti pasirenkant šią moterį..."
Atsiliepimas parašytas 2014-10-22 08:34
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt