Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
100% (3 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Pramonės pr. 31, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Labai gera specialistė. Tarsi nuojauta turi ligoms atrasti. "
Atsiliepimas parašytas 2014-10-29 20:20
„Labai bloga gydytoja , buvau girdėjusi apie ja ,bet kalbos yra kalbos ,kol nepatekome patys . Vienu žodžių trūksta žodžiu .
Sėdint ir belaukiant prie kabineto savo eiles su vaiku ,mačiau ,kaip išeidinėja mažieji pacientai su tėveliais iš kabineto ,o gydytoja aprėkia ,aiškina ir..... . Negalėjau paikėti !
Męs taip pat susidūrėme su šia gydytoja nemalonioje konsultacijoja . Prieš kelis metus nerašė mums astmatikams vaistų ir siuntė pas pulmonologę ,bet ji tą dieną nedirbo ,lakstėm po registratūras prašėm ,kad kas galėtu išrašyti ,radom . Nesupykau ,pagalvojau ,gal diena ne ta ,gal kokie rezervai neleidžia .
Nesenai vėl nemalonumai. Ji aiškino ,kad akių liga ,nėra liga - A. Paškevičienė -" akių liga nėra liga ,čia tik šiaip sau " - ir numojo ranka ,o vaikelis nešioja akinukus 9,00- 9,50 .Nesuprantu ,kaip tai nėra liga ,jai vaikas guli ligoninėje ir t.t.
Visą dieną darėme įvairius tyrimus pieš operatcija... ,laiko užima daug ,paprašėme paprastos pažymos , į veiklos įstaigas .Ji griežtai pasakė nerašysianti . Neva ,jai nepriklauso taškas ir neduos .Kalbėti neleidžia ,tik kažką rašo ir rašo savo popieriuose ,o naudos jokios ,Nemoka ji išklausyti ,suprasti , jausti , nesitaria ,viska sprendžia pati ir baigta .Supratau ,kad Tarybinių laikų gydytojams pritingusiems ,laikas vietas užleisti naujiems .... .
Stengiesi dėl vaikų ,kad būtu sveiki ,gražus ,judrus ir atiduodi visą meilią , O per tokias ,net ir sau nuotaika susigadini ."
Atsiliepimas parašytas 2014-07-29 19:44
„Aciu gyd A Paskevicienei. Reikli, principinga, konkreti, gera specialiste"
Atsiliepimas parašytas 2013-12-21 17:44
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt