Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Otorinolaringologas Dr. Vykintas Liutkevičius

Dr. Vykintas Liutkevičius

Vykintas Liutkevičius yra Otorinolaringologas ir konsultuoja Kaune. V. Liutkevičius pacientus priima Biofirst klinika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Otorinolaringologo (medicinos mokslų daktaro) konsultacija Konsultuoja ir gydo ausų, nosies, gerklės, ryklės ligas: ūmias ir lėtines slogas, sinusitus, ausų susirgimus, ryklės patologijas ir kt. Atlieka sieros kamščio šalinimo, kraujagyslių prideginimo, veido daubų atsiurbimo ir praplovimo procedūras. nenurodyta 30 min.
    30 minučių vizitas nenurodyta 30 min.

Apie specialistą:

Gydytojas otorinolaringologas, medicinos mokslų daktaras, docentas, Vykintas Liutkevičius konsultuoja ir gydo suaugusius bei vaikus dėl ausų, nosies, gerklės ir ryklės ligų: ūmios ir lėtinės slogos, sinusito, ausų susirgimų, ryklės ir gerklės įvairių negalavimų. Atlieka nosies, nosiaryklės ir gerklės endoskopinius tyrimus, kraujavimo iš nosies stabdymo, sieros kamščių šalinimo, biopsijos procedūras. Taip pat taiko galvos - kaklo ir kitų kūno sričių gleivinių, odos ir paodės darinių chirurginį gydymą atliekant įvairias operacijas taikant vietinę nejautrą.

• Licencijos:
MPL-08354 Gydytojas otorinolaringologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Stažuotės:
Lenkija
Austrija

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2022-10-21 | Rekomenduoja

Gydytojas labai profesionalus. Nepriklausomai nuo to, ką mato e-sveikatoje, paprašo papasakoti. Nepertraukinėdamas išklauso. Užduoda konkrečius klausimus. Paprašo papildyti, jeigu iškyla klausimų. Išklausęs informuoja, kad tirs. Pasako, ko tikėtis, ką galima jausti. Atsižvelgia į paciento būklę. Jeigu tyrimas nemalonus, pasiūlo šiek tiek atsigauti. Tyrimo metu bendrauja, pasako, ką mato, kas galėtų sukelti ligą. Prieš skirdamas vaistus pasitikslina ar pacientas yra girdėjęs apie vaistus. Kadangi nebuvau apie jokius vaistus girdėjusi, išsamiai paaiškino kam skirti, kokie galimi šalutiniai poveikiai ir kaip vartoti (ar nevartoti visai) vaistus, jeigu pasireikš šalutinis poveikis. Visos konsultacijos metu gydytojas bendravo maloniai.

2022-01-28 | Rekomenduoja

Puikus specialistas. Nuoširdus.

2021-11-29 | Rekomenduoja

Labai taktiškas, rūpestingas, nuoširdus. Laiko pacientui skiria tiek, kiek reikia. Maloniai bendrauja, dėmesingas, gydytojas atsidavęs savo profesijai, gerai išmano savo darbą. Nuoširdus ačiū. Laima A.

2021-06-24 | Rekomenduoja

Labai rūpestingas gydytojas. Tai daktaras, kuriuo galima pasitikėti ir patikėti savo problemas. Rekomenduoju. Ačiū

2021-03-25 | Rekomenduoja

Nuostabus daktaras, malonus, rūpestingas, atsako į visus rūpimus klausimus. Tikrai rekomenduoju! 10*

2019-04-06 | Rekomenduoja

Lankėsi mano vyras Vidmantas M. Jis sužavėtas tokiu gydytojo atsidavimu ligoniui. Rūpinosi, patarė, išsamiai viską paaiškino. Nuostabus gydytojas, nuostabus žmogus. Turėti tokį gydytoją linkėtume visiems. O gydytojui linkime stiprybės, ištvermės ir kuo didžiausios sėkmės.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti