Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

Atsakingas ir atkaklus jaunas gydytojas, ypač liaupsinamas už atsakingumą bei mokėjimą bendrauti su pacientais ir kolegomis. E. Padervinskis yra puikus gydytojas, nuolat besitobulinantis profesinėje srityje, ir dėl to pasiekiantis aukščiausių mokslinių pasiekimų ir klinikinės praktikos įgūdžių. Rezidentūros Kauno klinikose metais įvaldė adenoidotomijos, tonzilektomijos, septoplastikos, rinoseptoplastikos, knarkimo chirurgijos, nosies, prienosinių ančių, nosiaryklės, ryklės, gerklų piktybinių navikų ir kitų otorinolaringologinių operacijų technikas.

• Stažuotės:
stažavosi Italijos, Belgijos universitetinėse ligoninėse.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Nuo 2005 metų Evaldas kvalifikaciją kėlė tarptautinėse konferencijose ir sesijose Italijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje, Olandijoje;

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-04-30 | Rekomenduoja

Laba diena, kaip tik vakar operavo mano berniukui tonziles ir adenoidus , esame šiek tiek “kitokie” :), tokiems vaikučiams reikalingas kitoks dėmesys ir priežiūra, labai pergyvenau kaip čia mums seksis, bet net nesapnavau , kad viskas bus taip gerai !!! Gydytojas nerealus, labai geras požiūris ir šneka ir išklauso, bendrauja viska paaiškina nuo a iki z, tik pačios geriausios rekomendacijos, labai džiaugiuosi , kad pasirinkome būtent jį. !!! Sėkmės darbuose !!!

2018-04-03 | Rekomenduoja

Mėgstu tokius daktarus, kurie viską išaiškina, nesuka į vatą ir savo darbą atlieka "nuo dušios". Profesionalas.

2015-10-29 | Rekomenduoja

Tikrai puikus gydytojas, kuris su savo pacientu bendrauja iir po operacijos. Toks kol visos problemos issprendžiamos. Ir be tradicines padekos:)

2014-09-18 | Rekomenduoja

Puikus profesionalus gydytojas. Labai rūpinasi savo pacientais prieš ir po operacijos.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti