Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

Gydytojas specializuojasi nosies plastikoje:
Vaikų ir suaugusiųjų ausų, nosies ir gerklės ligos, endoskopinis LOR organų ištyrimas, potrauminės ar įgimtos nosies deformacijos korekcija, plastinė nosies operacija (Rinoplastika).

Patirtis - gydytojo otorinolaringologo konsultacinė ir chirurginė praktika nuo 2008m.

• Licencijos:
MPL-11006 Gydytojas otorinolaringologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

• Mokslai:
VU Medicinos fakultetas
LOR rezidentūros studijos LSMU

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-11-27 | Rekomenduoja

Tikras savo darbo profesionalas, o svarbiausia nuoširdus ir geras žmogus, dirbantis pagal pašaukimą.

2020-11-11 | Rekomenduoja

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šitą gydytoją tiesiog nuostabus Gydytojas viską labai aiškiai išaiškino ir paskyrė vaistus ačiū jums labai. Jai kada dar reiktų kreiptis tai tikrai nedvejodama tik pas jus kreipčiausi. Ačiū labai dar kartą Jums

2020-10-25 | Rekomenduoja

Lankiausi pas gyd. D. Gutmaną dar paauglystėje ir dar nuo tada pamenu profesionalumu ir rūpestingumu pasižymintį daktarą. Vizitas praeitą savaitę man jau įrodė, kad bet kokias problemas susijusias su LOR aš spręsiu tik čia. :) Ačiū už pagalbą sudarant veiksmų planą, išsamius paaiškinimus bei rūpinimąsi, kad gaučiau reikiamus tyrimus. Ir nors mano problemos sprendimas dar tik prasidėjo, tačiau žinau, jog esu gerose rankose ir sekantys žingsniai mane prives prie tinkamo sprendimo. Ačiū!

2020-09-25 | Rekomenduoja

Norėčiau padėkoti gydytojui Dovydui Gutmanui už puikiai atliktą darbą ir šiltą, nuoširdų bendravimą. Gydytojas buvo dėmesingas, įsigilino į mano problemą, paaiškino galimas jos atsiradimo priežastis ir galimus sprendimo būdus. Prieš atliekant reikalingą procedūrą viską paaiškino, tad jaučiausiai ramiai, saugiai. Konsultacijos metu gydytojas išsamiai atsakė į absoliučiai visus mano klausimus ir davė puikių praktinių patarimų. Nors mano problema buvo susijusi su ausimi, gydytojas žvilgtelėjo ir į gerklę bei nosį, tad gavau netikėtą, bet labai naudingą patarimą, ką daryti dėl sausėjančios nosies gleivinės (pati būčiau nesusipratusi paklausti). Seniai nebuvau susidūrusi su taip profesionaliai, atidžiai ir nuoširdžiai dirbančiu mediku. Nuoširdžiai rekomenduoju! :)

2017-04-13

Norėčiau padėkoti gydytojui Dovydui Gutmanui, kuris man atliko nosies pertvaros operaciją ir nosies galiuko korekciją. Išgirdusi daug gerų žodžių apie jį, atskubėjau iš užsienio ir tikrai nenusivyliau! Tai nuostabus daktaras, kuris yra nuoširdus, supratingas, rūpestingas, profesionalus ir gerai išmanantis savo darbo sritį. Po ilgo kankinimosi daktaras Dovydas sugražino man gyvenimo kokybę! Pagaliau galiu laisvai kvėpuoti! Didelis AČIŪ jums Dovydai, jūsų atsidavimas ir rūpestis gydo ir suteikia džiaugsmo! Sėkmės Jums darbe ir toliau džiuginkite žmones savo darbu!

2015-11-06 | Rekomenduoja

Savo srities profesionalas, visuomet mandagus ir paaiskinantis. Operacija atliko puikiai. Esu labai dekingas siam gydytojui

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti