Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

Gydytojas specializuojasi nosies plastikoje.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2017-04-13

Norėčiau padėkoti gydytojui Dovydui Gutmanui, kuris man atliko nosies pertvaros operaciją ir nosies galiuko korekciją. Išgirdusi daug gerų žodžių apie jį, atskubėjau iš užsienio ir tikrai nenusivyliau! Tai nuostabus daktaras, kuris yra nuoširdus, supratingas, rūpestingas, profesionalus ir gerai išmanantis savo darbo sritį. Po ilgo kankinimosi daktaras Dovydas sugražino man gyvenimo kokybę! Pagaliau galiu laisvai kvėpuoti! Didelis AČIŪ jums Dovydai, jūsų atsidavimas ir rūpestis gydo ir suteikia džiaugsmo! Sėkmės Jums darbe ir toliau džiuginkite žmones savo darbu!

2015-11-06 | Rekomenduoja

Savo srities profesionalas, visuomet mandagus ir paaiskinantis. Operacija atliko puikiai. Esu labai dekingas siam gydytojui

2015-11-02 | Rekomenduoja

konkretus,mandagus,pagarbus.iš šito jauno gydytojo bendravimo su pacientais galėtų pasimokyti ir kai kurie veteranai.

2015-09-10 | Rekomenduoja

Labai geras specialistas! Esu dekinga jam labai labai. Visi gydytojai turetu is jo pasimokyti, jog svarbiausia yra zmogus - ligonis, kuriam reik padeti nesvarbu ar tai darbo metu ar ne. Aciu Gydytojau Jums! Sekmes Jums!

2014-06-30 | Rekomenduoja

Esu labai dėkinga šiam Gydytojui už šiltą ir nuoširdų žmogiškumą išklausant, paprastai paaiškinant negalavimo ypatybes ir jo gydymo būdus, efektingą gydymą gan natūraliais preparatais ir paprastumą. Tai vienas iš tų, šiais laikais, labai retų specialistų, kurie nepamiršta, kad gydytojas yra ne tik gydytojas, bet Žmogus, taip parodantis visapusišką atsidavimą savo darbui, kurį, matosi, šis Gydytojas dirba nuoširdžiai su begaline meile. Dar kartą dėkoju už "sugrąžintą" balsą prieš skubų ir svarbų koncertą. Tikiuosi, pavyks Jį, gyd. D. Gutmaną, vadinti nuolatiniu ir vieninteliu mano "balso aparato" gydytoju. Ačiū!

2014-06-17 | Rekomenduoja

Nepaprastai puikus gydytojas.Tikrai ismano savo darba ir isklauso pacienta.Rekomenduoju visiems:).M.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti