Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Otorinolaringologas Daina Šimulynienė

Daina Šimulynienė

Daina Šimulynienė yra Otorinolaringologė ir konsultuoja Vilniuje. D. Šimulynienė pacientus priima ENDEMIK, Vilnius. Šeimos ir konsultacijų klinika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Pakartotinė otorinolaringologo konsultacija dėl tos pačios priežasties 1 mėn. laikotarpyje 45 EUR nenurodyta
    Nuotolinė otorinolaringologo konsultacija 55 EUR nenurodyta
    Pakartotinė nuotolinė otorinolaringologo konsultacija 45 EUR nenurodyta

Apie specialistą:

Gydytoja otorinolaringologė, konsultuoja vaikus nuo 7 metų.

• Licencijos:
MPL-08247 Gydytojas otorinolaringologas

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2021-11-25 | Rekomenduoja

Puiki, atvira, konkreti gydytoja.

2021-10-08 | Rekomenduoja

Esu sunkus, probleminis ligonis ir labai džiaugiuosi, kad patekau būtent pas gydytoją otolaringologę Dainą Šimulynienę. Tai aukštos kvalifikacijos, mokanti bendrauti su pacientais kantri daktarė. Skyrė man daug laiko, išsamiai atsakė į visus rūpimus klausimus, davė daug vertingų patarimų. Jums labai dėkoja Vanda Danutė Skiporaitė ir jos dukra.

2021-09-15 | Nerekomenduoja

Gydytoja nustatytė man diagnozę net nežvilgtelėjusi į mano pusę. Buvo labai sunku bendrauti, gydytoja pastoviai pertraukinėjo, neigė akivaizdžius dalykus. Tiesą pasakius, likau šokiruota ir labai gailiuosi dėl sugaišto laiko.

2021-08-26 | Rekomenduoja

Maloni gydytoja ir gerai išmano savo darbą.

2021-04-14 | Nerekomenduoja

Vizitas įvyko SANTAROS KLINIKOSE, Vilniaus universiteto ligoninėje. Gydytoja neturi žmogiško supratimo, labai nusivyliau.

2019-04-19 | Nerekomenduoja

Vizitas pas Dainą Šimulynienę Santaros klinikose. Paliko blogą įspūdį. Visų pirma, gydytojai reikėtų išmokti elementariausių bendravimo su pacientais įgūdžių. Bendravo nemaloniai, nesugebėjo net akių kontakto palaikyti, o ir jos akių vartymas malonumo nepridavė. Jei skaitote komentarus apie save, p. Daina, supraskite, kad pacientai pas jus nepasidžiaugti ateina, o su problema, taigi jūsų empatija būtų neprošal. Taip pat jaučiau, kad D. Šimulynienė savo klausimais siekė manipuliuoti ir parodyti, jog pas ją atvykau netikslingai (nemanau, kad poliklinikų specialistai išduoda siuntimus į kitas įstaigas be pagrindo). Plačiau mano situacijos nekomentavo, o tik abstrakčiai atsakinėjo į mano užduotus klausimus. Atrodė, kad ji nori, jog aš greičiau palikčiau kabinetą, daugiau neklausinėčiau. Net nepasidomėjo, kokius medikamentus šiuo metu vartoju, kokiomis ligomis sergu, o ėmė klausinėti, ar kas iš artimųjų vėžiu nesirgę (gerai, kad vizito metu iš nosies kriauklių dar man vėžio nediagnozavo :D ). Nesuprantu, už ką mokame sveikatos draudimo įmokas, jei tenka susidurti su tokiais gydytojais. Labai nemalonu. Moterėlė mato tik save, o visi likę jai tuščia vieta. O gal privačioje įstaigose alga padoresnė už kurią ten ji dar pasistengia dėl paciento, nes Santaros klinikose pastangų iš jos nematyti. Nežinau, kokios priežastys tokio bendravimo ir konsultavimo, bet taip būti neturėtų. Siūlau aplenkti šią medikę, nes liksite nieko nepešę, tik su sugadinta nuotaika. Sėkmės, ieškant kompetetingesnio ir malonesnio specialisto. :)

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti