Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Otorinolaringologas Dr. Aurelija Vegienė

Dr. Aurelija Vegienė

Aurelija Vegienė yra Otorinolaringologė ir konsultuoja Kaune. A. Vegienė pacientus priima Biofirst klinika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Otorinolaringologo (medicinos mokslų daktaro) konsultacija Konsultuoja ir gydo ausų, nosies, gerklės, ryklės ligas: ūmias ir lėtines slogas, sinusitus, ausų susirgimus, ryklės patologijas ir kt. Atlieka sieros kamščio šalinimo, kraujagyslių prideginimo, veido daubų atsiurbimo ir praplovimo procedūras. nenurodyta 30 min.
    30 minučių vizitas nenurodyta 30 min.

Apie specialistą:

Med. mokslų dr. Aurelija Vegienė konsultuoja ir gydo vaikus bei suaugusius dėl ausų, nosies, gerklės, ryklės ligų. Diagnozuoja ir gydo ūmines ir lėtines nosies ir sinusų, ausų, ryklės, gerklų ir balso ligas. Konsultuoja ir gydo balso profesionalus. Atlieka įvairias diagnostines ir gydomąsias procedūras: nosies, ryklės, gerklų endoskopinius tyrimus, veido daubų atsiurbimo, praplovimo procedūras, stabdo kraujavimą iš ANG organų, atlieka nosies kraujagyslių prideginimo procedūras, esant klausos patologijai atlieka impedansometrinį tyrimą, prireikus ima biopsijas, pasėlius mikrobiologiniams tyrimams, tepinėlius citologiniams tyrimams.

• Licencijos:
MPL-11436 Gydytojas otorinolaringologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2022-04-24 | Rekomenduoja

Puiki gydotoja. Rekomenduoju

2021-03-12 | Rekomenduoja

Labai šiltai bendraujanti gydytoja. Gautos aiškios rekomendacijos gydymui. Rekomenduoju šia gydytoją.

2018-09-03 | Rekomenduoja

Tai puiki gydytoja,siltas ,geras zmogus,kurios nuostabios akys tarsi nuramina pacienta,nes i si kabinete einame su nerimu,taciau pamatome,pajuntame gydytojos silta sypsena,nora nuraminti,padeti,pamirstame savo skausma,sventai tikime gydytojos kompetetingumu.Tai gydytoja,kuri neskaiciuoja minuciu,kurios skirtos pacientui,ji kantriai aiskina pacientuiui jo ligos priezastys, gydymo eiga.DeKojame ,jUMS miela gydytoja uz pasiaukojima medicinai,o visu pirma pacientui,Tas paprastas,nuosirdus padekos zodis pasako viska ACIU !

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti