Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Konsultacija ( Gyd. ortopedo - traumatologo ) Ortopedo – traumatologo konsultacija pacientui leis susipažinti su jo traumų, potrauminių reiškinių, jungiamojo aparato skausmų, pėdų problemų priežastimis ir sprendimo būdais. Mūsų centre dirbantis ortopedas-traumatologas gyd. Raimundas Lapėnas turi ilgametę patirtį ir vizito metu ligonius konsultuoja visais pėdų ligų, stuburo, traumų, jungiamojo aparato ligų klausimais. https://www.pesplanus.lt/ortopedo-traumatologo-konsultacija 35 € 30 min.

Apie specialistą:

Ortopedas-traumatologas gyd. Raimundas Lapėnas turi ilgametę patirtį ir vizito metu ligonius konsultuoja visais pėdų ligų, stuburo, traumų, jungiamojo aparato ligų klausimais.
Gydytojas ortopedas-traumatologas Raimundas Lapėnas 2001 metais baigė studijas Vilniaus universitete. Įgytas aukštasis išsilavinimas, suteikta gydytojo kvalifikacija. 2002 metais atlikta medicinos gydytojo internatūra. 2006 m. baigtos ortopedo-traumatologo rezidentūros studijos. Šiandien jis yra vaikų nuo 16 metų, suaugusiųjų bei senjorų ortopedas.
ORTOPEDO KONSULTACIJOS EIGA
1. Bendroji apžiūra
Pajutus pirmuosius judėjimo: kaulų, sąnarių, raumenų skausmus arba patyrus įvairias judamojo aparato traumas reikėtų kreiptis pas ortopedą-traumatologą. Bet kuris ortopedas Vilniuje bei kituose šalies miestuose pirmiausiai apžiūri paciento būklę, identifikuoja galimas problemos priežastis. Pagal bendrosios medicininės apžiūros duomenis ortopedas-traumatologas vėliau tiria bei gydo tikslius judėjimo sutrikimus.
2. Specialioji apžiūra
Diagnozavus pagrindines judėjimo sutrikimo priežastis, ortopedas-traumatologas aiškinasi visus su konkrečia paciento problema susijusius faktorius. Specialios apžiūros metu ortopedas Vilniuje Raimundas Lapėnas taip pat tiria bei konsultuoja pacientus jiems rūpimomis temomis: atidžiai apžiūri ligonio pėdų, stuburo, raumenų būklę, patirtas traumas ar turimas deformacijas (pavyzdžiui, pėdos didįjį „kauliuką“ (Hallux valgus), sausgyslių bei čiurnų plyšimus ir pan.).
3. Tyrimai
Siekdamas kuo tikslesnės paciento būklės nustatymo, ortopedas-traumatologas gali skirti specialius tyrimus tokius, kaip magnetinio rezonanso tamografijos (MRT) ir/arba rentgeno nuotraukos. Šių tyrimų pagalba nustatoma visiškai aiški sutrikusio paciento judėjimo priežastis. Esant reikalui ortopedas-traumatologas taip pat gali paskirti ir papildomus tyrimus.
4. Gydymas
Identifikavus tikrąsias judėjimo diskomforto priežastis, ortopedas-traumatologas taiko individualiai kiekvienam pacientui geriausiai tinkantį gydymo būdą. Konsultacijų metu gydytojas supažindina ligonį su gydymo svarba, laikotarpiu, priemonėmis (pavyzdžiui, ortopediniais batais, įtvarais suaugusiems arba vaikams, specialiais ortopediniais vidpadžiais (įdėklais/padukais į batus) ir pan.). Vizito pas ortopedą metu paskirtas tikslus gydymas užtikrina kur kas greitesnę reabilitaciją.
Ilgametę darbo patirtį turintis, profesionalus ortopedas Vilniuje Raimundas Lapėnas konsultacijos metu išsiaiškina judėjimo sutrikimo priežastį, pacientus supažindina su jų turimomis problemomis bei paskiria efektyviausią gydymą.
Ortopedo-traumatologo konsultacijai reikalinga išankstinė registracija.

• Licencijos:
MPL-10136 Gydytojas ortopedas traumatologas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-06-30 | Rekomenduoja

Šis gydytojas yra geriausias traumatologas su kuriuo man yra tekę susidurti. Jis gydė ir prižiūrėjo mano 2 nemenkas kojos traumas. Jo neaplaidus ir rimtas požiūris, tikrąja to žodžio prasme, išgelbėjo man gyvybę. Gyd. Lapėnas ne tik profesionalus, bet ir paprastas bei empatiškas. Visada viską išaiškina detaliai, yra puikus savo srities specialistas. Nesvarbu ar rytas ar vakaras, su visais pacientas bendrauja nuoširdžiai ir paslaugą suteikia kokybiškai. Tikrai rekomenduoju!

2019-02-13 | Rekomenduoja

Labai geras traumatologas. Demesingas, empatinis daktaras.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti