Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
100% (9 įvertinimai)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Laisvės pr. 64A, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu +37052390500.

Adresas:
Santariškių g. 2, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Licencijos:

  • MPL-15238 Gydytojas ortopedas traumatologas

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Profesionalus ir geras savo srities specialistas, kokybiškai ir gerai atliko pado nervo (Mortono neuromos) pažeidimo šalinimo padarinius. Su specialistu teko bendrauti ,ne vieną ir ne du kartus ( pacientai su šia diagnoze pasitaiko retai), kol buvo priimtas sprendimas,kad reikalinga operuoti. Prieš operaciją ir po jos bendravome dalykiškai (pasiplepėjimams nėra laiko ),atsiliepimuose skaičiau,kad pacientai išdrįsta gydytoja pavadinti arogantišku ,ko gero ši problema juose pačiuose.
Nuoširdus ačiū Jums gydytojau,kad išlaisvinote mane nuo skausmų, kurie mane kamavo apie 5 metus.
R. B. Utena"
Atsiliepimas parašytas 2019-04-05 17:45
„Nuostabus gydytojas :) širdingai dėkoju už atliktą operaciją. Gydytojas tikrai labai malonus ir atidus, profesionalus ir išsklaidantis visas baimes :) Pas šį specialistą kreipiausi rekomenduojama draugės, nes ji taip pat liko patenkinta gyd.Liudviko profesionalumu. Prieš ir po operacijos skyrė tikrai daug dėmesio ir informacijos. Palatos kolegės net pavydėjo, kad mane gydė šis gydytojas. Likau labai patenkinta. Ačiū Jums gydytojau :) ir svarbiausia jokio kyšio nedaviau :) Pažadėjau gydytojui tortuką, kai pasveiksiu :) Laima N."
Atsiliepimas parašytas 2019-02-11 09:53
„Geras daktaras, darbo krūvis per didelis, nėra kada šypsotis ;);)"
Atsiliepimas parašytas 2016-12-09 22:25
„Gydytojas Kervys jaunas, išvaizdus, malonus ir taktiškas gydytojas, tik kad tame Ortopedijos skyriuje gydytojams su tuo laiku striuka. Jų darbe tiek formalizmo, kad baisu. Popierių pasirašinėti kalnai. Vieno gydytojo valandą lauki, tada kito – ne mažiau. O čia dar neaišku kada anesteziologė pasirodys, reabitologijos specialistė vėl kažkur dingusi... Gydytojai dirba keliose vietose. nespėja. Operacijas, net užplanuotas prieš keletą mėnesių, atkėlinėja. Jie, matyt, prie to pripratę. Ligoniui sunku su tuo susitaikyti, nes kiekvienas įsivaizduoja, kad jo problema gydytojui turi būti svarbiausia..."
Atsiliepimas parašytas 2015-03-27 09:47
„Rašo" tik chamai, bendravimo su žmonėmis ir etiketo klausimais" išprūsę" :).....žmonės.Tai gal Jums reikėtų būti gydytojais. Manau nebūtų nei ....eilių... nei gyvų.... Esu labai dėkinga Šiam gydytojui.
Jest Najlepszym Lekarzem, bo zrobil cuda:)

"
Atsiliepimas parašytas 2015-02-16 23:07
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt