Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-15238 Gydytojas ortopedas traumatologas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-11-12 | Rekomenduoja

Puikus, darbą išmanantis gydytojas, neatsisako priimti net ir turėdamas l.daug pacientų! Mano mamai 88metai, buvo žąsto lūžis su dislokacija. Gydytojas greitai tiksliai viską atstatė, kantriai išaiškino situaciją. Ranka sugijo, neskauda. Esame labai dėkingi.

2019-04-05 | Rekomenduoja

Profesionalus ir geras savo srities specialistas, kokybiškai ir gerai atliko pado nervo (Mortono neuromos) pažeidimo šalinimo padarinius. Su specialistu teko bendrauti ,ne vieną ir ne du kartus ( pacientai su šia diagnoze pasitaiko retai), kol buvo priimtas sprendimas,kad reikalinga operuoti. Prieš operaciją ir po jos bendravome dalykiškai (pasiplepėjimams nėra laiko ),atsiliepimuose skaičiau,kad pacientai išdrįsta gydytoja pavadinti arogantišku ,ko gero ši problema juose pačiuose. Nuoširdus ačiū Jums gydytojau,kad išlaisvinote mane nuo skausmų, kurie mane kamavo apie 5 metus. R. B. Utena

2019-02-11 | Rekomenduoja

Nuostabus gydytojas :) širdingai dėkoju už atliktą operaciją. Gydytojas tikrai labai malonus ir atidus, profesionalus ir išsklaidantis visas baimes :) Pas šį specialistą kreipiausi rekomenduojama draugės, nes ji taip pat liko patenkinta gyd.Liudviko profesionalumu. Prieš ir po operacijos skyrė tikrai daug dėmesio ir informacijos. Palatos kolegės net pavydėjo, kad mane gydė šis gydytojas. Likau labai patenkinta. Ačiū Jums gydytojau :) ir svarbiausia jokio kyšio nedaviau :) Pažadėjau gydytojui tortuką, kai pasveiksiu :) Laima N.

2016-12-09 | Rekomenduoja

Geras daktaras, darbo krūvis per didelis, nėra kada šypsotis ;);)

2015-03-27 | Rekomenduoja

Gydytojas Kervys jaunas, išvaizdus, malonus ir taktiškas gydytojas, tik kad tame Ortopedijos skyriuje gydytojams su tuo laiku striuka. Jų darbe tiek formalizmo, kad baisu. Popierių pasirašinėti kalnai. Vieno gydytojo valandą lauki, tada kito – ne mažiau. O čia dar neaišku kada anesteziologė pasirodys, reabitologijos specialistė vėl kažkur dingusi... Gydytojai dirba keliose vietose. nespėja. Operacijas, net užplanuotas prieš keletą mėnesių, atkėlinėja. Jie, matyt, prie to pripratę. Ligoniui sunku su tuo susitaikyti, nes kiekvienas įsivaizduoja, kad jo problema gydytojui turi būti svarbiausia...

2015-02-16 | Rekomenduoja

Rašo" tik chamai, bendravimo su žmonėmis ir etiketo klausimais" išprūsę" :).....žmonės.Tai gal Jums reikėtų būti gydytojais. Manau nebūtų nei ....eilių... nei gyvų.... Esu labai dėkinga Šiam gydytojui. Jest Najlepszym Lekarzem, bo zrobil cuda:)

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti