Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Ortopedas traumatologas Med. dr. Algimantas Čebatorius

Med. dr. Algimantas Čebatorius

Algimantas Čebatorius yra Ortopedas traumatologas ir konsultuoja Klaipėdoje. A. Čebatorius pacientus priima Northway medicinos centras (Dragūnų g. 2), Northway medicinos centras (Naujoji Uosto g. 9).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Konsultuoju ir gydau pacientus dėl įvairių judėjimo-atramos sistemos susirgimų, sąnarių funkcijos sutrikimų, po traumatologinių operacijų.

• Licencijos:
MPL-13955 Gydytojas ortopedas traumatologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2023-01-31 | Rekomenduoja

Gydytojas iš didžiosios raidės. Kreipiaus pagalbos be jokios išankstinės registracijos, kadangi liga priremė staigiai. Gydytojas priėmė, išklausė ir greit diagnozavo ligą. Manau, tai pavyzdys daugeliui šios profesijos atstovų. Tik geriausi stsiliepimai. Didelis AČIŪ, Gydytojau.

2022-11-27 | Rekomenduoja

2022-09-29 gerbiamas gydytojas A. Čebatorius atliko klubo sąnario endoprotezavimą. Operacija pavyko sėkmingai, nes padejo išsivaduoti is skausmu. Šis gydytojas su pacientu bendrauja taip šiltai, kad atrodo lyg būtų artimas draugas, bet kartu ir gali jausti stiprų pasitikejimą, kad esi patikimose profesionalo rankose. Ačiū gydytojau už sugrąžintą pilnaveriškesnį ir kokybiškesnį kasdienį gyvenimą, ačiū už jautrumą, nuraminimą, ačiū, kad esate ir mus gydote...Antanina B. (73 m.)

2021-03-05 | Rekomenduoja

Visų pirma nuoširdus ir puikiai išklausyti sugebantis žmogus, antra tikras profesionalas bei savo srities žinovas žodžiu sveikatingumo Guru kuriam likimas ir karmos nulėmė padėti žmonėms ir jis puikiai bei atsakingai ir rūpestingai atlieka tai ką išmano geriausiai. Puikia energetika, pozityvu pulsuojantis Daktaras!!!Ačiū nuoširdžiai)))

2020-09-16 | Rekomenduoja

Tai gydytojas, kuris savo profesinėmis žiniomis, bendravimu neprilygsta nei vienam iki šiol sutiktam gydytojui. Sėkmės jam tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

2020-08-28 | Rekomenduoja

Labai geras, švelnus, išklausiantis nuosekliai gydytojas. Patys pačiausi geriausi atsiliepmai

2020-06-12 | Rekomenduoja

Tai tikras DAKTARAS. 2019 metų lapkričio mėn. man atliko klubo sąnario endoprotezavimą. Praėjus geram pusmečiui jaučiuosi puikiai. Kai teko reabilitacinėje ligoninėje kalbėtis su kitų gydytojų aptarnautais ligoniais, tai supratau, kiek jautrus, nuoširdus, atsidavęs savo profesijai ir pacientams, nestokojantis subtilaus humoro jausmo DAKTARAS. AČIŪ... Dabar laukiu kol vėl pradės daryti planines operacijas, tik pas gerbiamą daktarą darysiuosi kelio sąnario endoprotezavimą.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti