Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

Komentarai

2020-09-16 | Rekomenduoja

Tai gydytojas, kuris savo profesinėmis žiniomis, bendravimu neprilygsta nei vienam iki šiol sutiktam gydytojui. Sėkmės jam tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

2020-08-28 | Rekomenduoja

Labai geras, švelnus, išklausiantis nuosekliai gydytojas. Patys pačiausi geriausi atsiliepmai

2020-06-12 | Rekomenduoja

Tai tikras DAKTARAS. 2019 metų lapkričio mėn. man atliko klubo sąnario endoprotezavimą. Praėjus geram pusmečiui jaučiuosi puikiai. Kai teko reabilitacinėje ligoninėje kalbėtis su kitų gydytojų aptarnautais ligoniais, tai supratau, kiek jautrus, nuoširdus, atsidavęs savo profesijai ir pacientams, nestokojantis subtilaus humoro jausmo DAKTARAS. AČIŪ... Dabar laukiu kol vėl pradės daryti planines operacijas, tik pas gerbiamą daktarą darysiuosi kelio sąnario endoprotezavimą.

2020-02-14 | Rekomenduoja

Nuoširdžiai dėkoju Jums ir ligoninės personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą. Ypatingą padėką norėčiau išreikšti Klaipėdos universitetinės ligoninės traumatologijos skyriaus ortopedui gydytojui Algimantui Čebatoriui. Ir visai ne be reikalo ant skelbimų lentos pakabintas užrašas: " Geriausia padėka gydytojui - Jūsų šypsena" Pacientė Aušra.

2020-01-25 | Rekomenduoja

Tikrai savo darbą išmanantis gydytojas, išsamiai ir suprantamai paaiškina situacija ,suprantantis pacientą , rekomenduoju.

2018-07-19 | Rekomenduoja

Gydytojas,kokiu dar reikia paieškot,tokių dar neteko sutikti,tokiu,taip mylinti savo darbą,kuris labai rupinasi savo pacientais, nuoširdus, viską konkrečiai paaiškina,jų tiesiog,kaip,sakoma,super.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti