Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
100% (1 įvertinimas)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Eivenių g. 2, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Visų pirma ši gydytoja parekomendavo dėtis tuo metu naujai atsiradusius Deimono breketus, kurie turėjo pagelbėti ištaisyti problemas su kreivais dantimis. Dantys išsitiesino tačiau:
1. Buvau išvadinta šeimos nelaime, todėl kad man dažniau nei kitiems nukristavo breketai ir nesvarbu, jog už visas procedūras sąžiningai kiek pasakydavo tiek sumokėdavau, vištiek daktarė buvo nepatenkinta, rėkdavo kad mane jei būčiau jos vaikas - finansiškai nubaustų, ir kad nesuprantu kokią aš didžiule klaidą padariau, kad man vėl nukrito breketas ir jį reikia priklijuoti. Visas gydimo procesas buvo žiaurus, tos kalbos man kaip dar buvusiam vaikui buvo košmaras.
2. Antra, ištiesinus dantis ir priėmus nevietoje išaugusį dantį į dantų eilę, pasikeitė sąkandžio stuktūra ir šios dienos rezultatas - žandikaulio disko dislokacija, kas reikškia iškrypusį žandikaulį, kuris reikalauja operacijos, nes kitaip gyvenant su tokiu iškrypusiu žandikauliu apkraunami yra dantys, nes kramtoma netaisyklingai ir skyla dantų vainikai tenka juos apvilkti, taip pat siaurėja dantų šaknys. Kiek teko kalbėti su pažįstamais apie šią daktarę - visi blogos nuomonės, tad tikiuosi gyvenimas sustatys viską į savas vietas ir leis jai suprasti, kad ji yra bloga specialistė."
Atsiliepimas parašytas 2014-09-05 11:04
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt