Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
67% (6 įvertinimai)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Eivenių g. 2, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Licencijos:

  • MPL-11027 Gydytojas onkologas chemoterapeutas

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Arogantiska, susireiksminusi ir labai neprofesionali gydytoja. Mano mamai vilties nesuteike, o ja tiesiog ateme. Per pirma onkologijos konsultacija (sausio pradzioj) mum pralaukus 4val uz duru, pokalbi pradejo ne apie gydyma ar sansa isgyventi, bet drebdama mamai apie 50% tikimybe, jog ji neisgyvens net 12 ateinanciu men ir panasias kitas liudnas mirtingumo statistikas. Kai bandziau isiterpti ir jai tai nepatiko, su manim isvis pradejo nesiskaityt, ignoruot ir net klausimo nebeleido paklaust. Ziniu daug, o komunikacijos igudziu nulis. Mes su mama is jos konsultacijos isejom sugniuzdytos. As buvau pakraupejus, nes dar gyvenime nebuvau susidurus su tokiu besirdiskumu ir neprofesionalumu is gydytojos, kurios rankose zmoniu gyvybes!
Mano mama buvo ta paciente, kuri labai tikejo gydytojais ir ka jie sako. Placebo tyrymai yra jau tukstancius kartu irode gydytoju zodziu galia paciento pasveikimui. Tai jei jus, gydytoja, jiems kartosit, kad jie mirsta, spekit, kas nutiks?
"
Atsiliepimas parašytas 2019-06-12 14:07
„Esu nepatenkinta šios gydytojos darbu. Gydausi pas šią gydytoją metus laiko ir esu nepatenkinta šios gydytojos taikomu gydymo metodu. Informacijos apie gydymo eigą neteikia, į sveikatos problemas atsiradusias dėl jos gydymo metodo nekreipia dėmesio, ignoruoja ir reikalauja pirkti vaistus, kurie negerina sveikatos būklės. Į ligoninę neguldė nors sveikata buvo itin prasta (prarasdavau samonę eidama iš ligoninės), tačiau pasiskundus kitam gydytojui jis buvo nustebęs kodėl buvo delsema ir iš karto paguldė. Nerekomenduoju pas ją lankytis. Taip pat laukiu eilėje nuo 3 iki 4 valandų patekti pas gydytoją, kad išrašytų vaistus biologinei terapijai. Konsultacijos vizito metu neteikia."
Atsiliepimas parašytas 2019-05-08 17:45
„Didžiausia padėka ir pagarba šiai puikiai, dėmesingai ir profesionaliai gydytojai."
Atsiliepimas parašytas 2014-06-13 19:42
„Gera,sazininga,demesinga gydytoja.Malonu pas toki gydytija lankytis.Sveikatos Jai."
Atsiliepimas parašytas 2014-05-03 12:21
„Labai gera,SAZININGA,maloni,demesinga,svelni ir puiki gydytoja.."
Atsiliepimas parašytas 2013-11-06 16:50
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt