Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Onkologas Albinas Tamošiūnas

Albinas Tamošiūnas

Albinas Tamošiūnas yra Onkologas, Proktologas, Pilvo chirurgas | abdominalinės chirurgijos gydytojas, Endoskopuotojas, Koloproktologas ir konsultuoja Klaipėdoje. A. Tamošiūnas pacientus priima Proktologijos klinika „Z klinika“ (Klaipėda), Medicinos centras „Lazerklinika“.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Konsultuoju ir gydau pacientus, sergančius: Išangės ir tiesiosios žarnos ligomis: hemorojumi, išangės įplėša, išangės niežuliu, išangės fistulėmis, proktitu, funkciniais tuštinimosi sutrikimais; Skrandžio ir žarnyno augliais; Išvaržomis; Tulžies pūslės akmenlige; Piloidinėmis fistulėmis ir kt. Atlieku pilvo organų echoskopiją, anoskopiją, rektoskopiją Įaugusių nagų operacijos, pooperacinių žaizdų priežiūra, pūlinių atvėrimas ir kitas chirurgines procedūras. Domisi skrandžio ir žarnyno onkologine chirurgija, atlieka minimaliai invazyvias tiesiosios žarnos auglių pašalinimo operacijas (TEO), laparoskopines žarnyno operacijas. Atlieka tarpvietės ir dubens organų ultragarsinį tyrimą, endoskopinį ultragarsinį tiesiosios žarnos tyrimą.

• Licencijos:
MPL-15271 Abdominalinės chirurgijos gydytojas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

• Mokslai:
2004-2009 m. abdominalinės chirurgijos rezidentūra Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Pilvo chirurgijos centre
2004 m. Vilniaus universiteto medicinos fakultetas

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Tobulinosi Škotijoje, Portugalijoje, Latvijoje

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2023-01-17 | Rekomenduoja

Nuostabus specialistas, švelnus taktiškas, viska papasakojo atsakė į kilusius klausimus. Tikras specialistas.

2022-11-25 | Rekomenduoja

Nuostabus, jautrus, dėmesingas gyd. Tiksli išsami diagnozė. Rekomenduoju 100%

2022-11-13 | Rekomenduoja

Profesionalus ir labai rūpestingas gydytojas. Suteikė visą informaciją patikros metu. Po operacijos buvo rūpestinga priežiūra ir iškilus klausimas ar kilus abejonėms buvo galima susisiekti ir atvykti dar kartą apžiūrai ar viskas gyja kaip reikia.

2022-06-15 | Rekomenduoja

Puiku, kai yra galimybė pasikonsultuoti su tikru savo srities žinovu. Ačiū.

2022-06-09 | Rekomenduoja

Profesionalus, išsamiai, paprastai bei suprantamai paaiškino, nukreipė, išklausė, numatė, kokie galimi sprendimai, rekomendavo, ką būtų galima daryti. Atviras ir nuoširdus. Nuostabus savo srities specialistas.

2022-04-03 | Rekomenduoja

Puikus, dėmesingas, mąstantis daktaras. Viską ramiai, paprastai išaiškino. Pritaikė gydymą, kurio rezultatus pastebėjau bei pajutau jau po kelių dienų.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti