Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Med. m. dr. Albertas Ulys

  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Echoskopija Sydliaukės ir priekinės kaklo dalies limfmazgių, krūtų ir regioninių limfmazgių, pilvo organų,regioninių limfmazgių, prostatos, poodinių darinių ultragarsiniai tyrimai (echoskopija). Atvykstant pilvo organų echoskopiniams tyrimams reiketų bent 5 val. iki vizito būti nevalgius. Šlapimo pūslės echoskopijai reiketų atvykti pilna šlapimo pūsle. Klinikoje echoskopuoja radiologas Med.dr. M. Trakymas 30-90 Eur 30 min.
    Gydytojo urologo konsultacija Ankstyvoji prostatos, inkstų, šlapimo pūslės, sėklidžių vėžio diagnostika ir gydymas; Gerybinės prostatos hiperplazijos diagnostika ir gydymas; Inkstų, šlapimo pūslės ir šlapimtakių kanalų akmenligės diagnostika ir gydymas; Dirglios šlapimo pūslės ir šlapimo nelaikymo gydymas; Prostatos, šlapimo pūslės, šlaplės ir kitų infekcinių – uždegiminių ligų diagnostika ir gydymas; Lytiškai plintančių ligų diagnostika ir gydymas; Įstaigoje konsultuoja tik ilgametę patirtį turintys urologai dirbantys Santaros klinikose bei Nacionaliniame vėžio institute. 40 Eur. 30 min.
    Onkologinė konsultacija 60 - 100Eur. 40 min.

Apie specialistą:

Aukšto dažnio termodestrukcijos pradininkas Lietuvoje (2001 m.) Domėjimosi sritys: Naujausios technologijos ultragarsinėje diagnostikoje. Naujausi mikroinvaziniai gydymo metodai onkourologijoje. Nauji medikamentai onkourologijoje.

• Licencijos:
MPL-12158, gydytojas urologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų

• Mokslai:
1982 m. baigė Kauno medicinos instituto gydomosios medicinos studijas
1988 m. klinikinė ordinatūra, įgijo chirurgo-onkologo-urologo kvalifikaciją;
1998 m. sausio 16 d. apgynė Lietuvos respublikos medicinos mokslų daktaro disertaciją „Ultragarsu kontroliuojama biopsija nustatant inkstų navikus“

• Stažuotės:
Stažavosi: Prancuzijoje, JAV, Šveicarijoje, Vokietijoje, Ispanijoje.

• Asociacijos
Lietuvos urologų asociacijos narys
Europos urologų asociacijos narys

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-11-07 | Rekomenduoja

Ačiū už profesionalumą

2019-10-07 | Rekomenduoja

Kompetetingas.

2019-07-31 | Rekomenduoja

Labai ačiū už išsamià informacijå ir profesionalumå.

2019-06-20 | Rekomenduoja

Pas gydytoją konsultuojamės jau antrus metus. Kompetetingas, puikus specialistas, labai geras savo srities žinovas. Didelis ačiū.

2019-03-25 | Rekomenduoja

As dekingas vedejui,kuris man suteike vilti.Vezys tai nera nuosprendis tai tik liga,kuri pagydoma. As manau .kad vedejo Alberto Ulio deka tai pavyko.Dabar remisija ir tai jau gerai .Didelis aciu

2018-04-05 | Rekomenduoja

Tai GYDYTOJAS, kuris vertas to vardo. Jo subtilus jumoras ir suprantamas ligos aiškinimas ligonį nuteikia tik pozityviai. Su pacientu bendrauja maloniai, aiškiai ir konkrečiai. Greitai išsprendžia iškilusias problemas. AČIŪ.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti