Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Diagnozuoja ir gydo regos sutrikimus ir akių ligas (glaukomą, kataraktą, amžinę makulos degeneraciją, akies uždegimus, trumparegystę, toliaregystę, žvairumą ir kt.).
Atlieka profilaktinį regėjimo patikrinimą, tiria regėjimo aštrumą ir akių dugną, atlieka bekontaktinį akispūdžio matavimą, ragenos storio matavimą, nustato akies refrakciją, parenka akinius ar kontaktinius lęšius, šalina svetimkūnius iš ragenos. Rekomenduoja tinkamiausius gydymo, profilaktikos būdus ir priemones.
Darbo patirtis – daugiau nei 25 metai.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Asociacijos
Lietuvos akių gydytojų draugijos narė
Kauno krašto oftalmologų draugijos narė

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-06-18 | Rekomenduoja

Puiki gydytoja, ypatingai maloniai bendraujanti. Aiškiai ir suprantamai vyresnio amžiaus pacientei išaiškino problemą ir jos galimus sprendimus. Reta tokių gydytojų. Dėkinga pacientė iš Ukmergės

2018-04-23 | Rekomenduoja

neteko tokio profesionalumo sutikti gydytojos.,be galo supratinga,maloni isklauso,labai atidziai isaiskina,patys geriausi musu visos seimos o,ju 10 pacientu zodziai,sveikatos siai gydytojai

2015-04-01 | Rekomenduoja

metai bega o Jos profesionalumas auga kartu su metais :) Nesenstanti okuliste!!!! Priziurejo mano akytes, dabar priziuri mano vaiku akytes. Kantrybes, profesionalu, gero patarimo, pozityvo, sypsenos Jai vis dar uztenka. Aciu!!!!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti

Oftalmologas | akių gydytojas, kuris priims jus greičiausiai