Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-05636 Gydytojas oftalmologas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-01-22 | Nerekomenduoja

Su 4 mėnesių vaiku buvome pas oftalmologę Dalią Miliani. Gydytojai akivaizdžiai reikia pertraukos nuo savo darbo. Nemaloni, tiesiog stebėtinai grubi, atsižvelgiant į tai, kad ponios darbas susijęs su VAIKŲ AKIMIS, kalba pakeltu tonu taip, kad net ramus vaikas, kuris yra absoliučiai neverksnus, pradeda verkti. Liečia kūdikio viedą, dar blogiau - akių sritį, nenusiplovus rankų. Esu 100% įsitikinus, kad tai ne pirmas skundas jos adresu.

2016-03-30 | Nerekomenduoja

Reikėtų labai pasistengti norint surasti nemalonesnę gydytoją. Visiškai sutinku su pirmu atsiliepimu. Pikta, grubi, nemaloni. Dirba ji ne tik centro poliklinikoje, aš pas ją pakliuvau privačiai - Basanavičiaus g. esančiame "Senosios pelėdos" kabinete. Baisu, kad šitoks bjaurus žmogus dirba su vaikais. Nepatingėjau prisiregistruoti šiame tinklapyje, kad įspėčiau kitas mamytes. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju rinktis kitą specialistą.

2013-10-26 | Rekomenduoja

Pasijaučiau kaip tarybiniais laikas - viskas greitai ir per prievartą. po jos apžiūros vaikas bijo visko kas su baltu chalatu. jokios kantrybės, jokios užuojautos, jokių pastangų pagelbėti mažam vaikučiui.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti