Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis
Lolita Purtokaitė-Stukienė

Lolita Purtokaitė-Stukienė

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-05377 Gydytojas oftalmologas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2018-02-09

Labai gaila, kad taip prastai paruoštus gydytojus išleidžia mūsų universitetai. Gydytoja, kuri net nesugeba nustatyti, kad akyje trūkusi kraujagyslė. Nors kelis kartus ėjau konsultacijos į VITA LONGA šeimos kliniką pas šią gydytoją su nusiskundimu, kad vienos akies regėjimas žymiai sumažėjęs, ji vis atsakydavo tą patį "jums nieko nėra, spaudimas geras". Dabar lankausi pas kitą gydytoją Kauno klinikose. Nustatyta, kad trūkusi akies kraujagyslė, ko pasekoje susidaręs randas, kuris trukdo regėjimo laukui, taip pat nyksta geltonoji dėmė. Viso šito nesugebėjo nustatyti tokia "puiki" specialistė, kaip čia nušviečia aukščiau minėję komentatoriai. Dabar į akies stiklakūnį kas mėnesį leidžiami itin brangūs vaistai, kad sustabdyti geltonosios dėmės nykimą. Manau, kad viso to buvo galima išvengti, jei nebūčiau praradusi tiek brangaus laiko, besikonsultuodama pas šią gydytoją. Mano patarimas kitiems - neikite pas šią gydytoją, ir kitiems patarkite tą patį, jei nenorite prarasti regėjimo.

2016-11-24 | Rekomenduoja

Nuoširdus ačiū puikiai gydytojai. Džiaugiuosi, kad gydė ir operaciją atliko ši gydytoja. Davė gerų patarimų.

2015-03-18 | Rekomenduoja

Gerb. gydytoja L. Purtokaitė - Stukienė jau keletą metų labai dėmesingai rūpinasi mano akių sveikata: sėkmingai operavo auglį ant akies voko, kuris trukdė regėjimui, abiejų akių kataraktą, esant reikalui, gerai parinkdavo akinius, davė vertingų patarimų kaip saugoti regėjimą. Su pacientu elgiasi dalykiškai, draugiškai, visada geranoriška. Šia gydytoja visiškai pasitikiu ir esu patenkinta, kad likimas suvedė su Ja. Esu labai dėkinga gydytojai L. Purtokaitei-Stukienei už kvalifikuotą mano akių gydymą. Pacientė G. Kalinauskienė, Kaunas

2014-04-11 | Rekomenduoja

Gydantis pas šią gydytoją nuoširdžiai, iš savo patirties, patariu ATIDŽIAI perskaitykite ką jums duoda pasirašyti, po kokiu tekstu ir kokia data tas dokumentas paruoštas. Labai gaila, kad pasitaiko gydytojų baltais chalatais, kurie nėra "balti". Labai gaila, kad pasitaiko gydytojų, kuriais tenka nusivilti ir savo draugams, jų senyviems tėvams, jų draugų draugams pasakoti realias istorijas ir patarti, rekomenduoti pas kokius gydytojus tiesiog nesikreipti. Labai norėtusi visiems gydytojams priminti Hipokrato priesaiką. Linkiu visiems būti sveikiems!

2013-09-18 | Rekomenduoja

Labai maloni, šilta gydytoja, profesionali specialistė.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti