Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
33% (3 įvertinimai)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Pylimo g. 3, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Su 4 mėnesių vaiku buvome pas oftalmologę Dalią Miliani. Gydytojai akivaizdžiai reikia pertraukos nuo savo darbo. Nemaloni, tiesiog stebėtinai grubi, atsižvelgiant į tai, kad ponios darbas susijęs su VAIKŲ AKIMIS, kalba pakeltu tonu taip, kad net ramus vaikas, kuris yra absoliučiai neverksnus, pradeda verkti. Liečia kūdikio viedą, dar blogiau - akių sritį, nenusiplovus rankų. Esu 100% įsitikinus, kad tai ne pirmas skundas jos adresu."
Atsiliepimas parašytas 2020-01-22 12:07
„Reikėtų labai pasistengti norint surasti nemalonesnę gydytoją. Visiškai sutinku su pirmu atsiliepimu. Pikta, grubi, nemaloni. Dirba ji ne tik centro poliklinikoje, aš pas ją pakliuvau privačiai - Basanavičiaus g. esančiame "Senosios pelėdos" kabinete. Baisu, kad šitoks bjaurus žmogus dirba su vaikais. Nepatingėjau prisiregistruoti šiame tinklapyje, kad įspėčiau kitas mamytes. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju rinktis kitą specialistą."
Atsiliepimas parašytas 2016-03-30 18:47
„Pasijaučiau kaip tarybiniais laikas - viskas greitai ir per prievartą. po jos apžiūros vaikas bijo visko kas su baltu chalatu. jokios kantrybės, jokios užuojautos, jokių pastangų pagelbėti mažam vaikučiui. "
Atsiliepimas parašytas 2013-10-26 09:57
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt