Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

Komentarai

2015-03-01 | Rekomenduoja

Lyda Gudonienė Nuoširdžiausias ačiū gerb. p.Sauliui už nuoširdų ir profesionalų mano dantų gydymą. Išgelbėjo net tuos dantis, kuriuos mintyse jau buvau "nurašiusi". Tiktai jo dėka tebeturiu bevek visus savo dantis (trūksta tik vieno danties,kurio nebepavyko išgelbėti) . O man jau 67-neri ! Mano draugiškas patarimas: apsilankykite pas odontologą poną Saulių bent dukart per metus ir jums nereikės nei implantų, nei protezų. Jūs turėsite puikius savo dantis ir galėsite visiems šypsotis... P.S. jei būtų galima vertinti balais šio odontologo darbą, įvertinčiau 100 ( šimtu) balų !!!

2015-01-25 | Rekomenduoja

Laba diena. Prieš keletą metų savo dantų gydymą patikėjau odontologui Sauliui Akrangliui. Esu labai patenkinta jo darbu, viską atlieka pedantiškai kruopščiai ir profesionaliai. Pirmiausia pradėjo gydyti mano anūkės pieninius dantukus, paskui savo dantis gydėsi ir mano dukra. Dar ne kartą lankėsi ir mano sesuo su vyru. Visi mano artimieji labai jį giria už puikų darbą. Šiuo metu aš "lopausi" savo dantis pas poną Saulių. Noriu padėkoti jam už tikrai profesionalų darbą ir palinkėti jam sėkmės ir ištvermės su nekantriais pacientais. Visos mūsų šeimos vardu - pensininkė Lyda Gudonienė

2014-08-11 | Rekomenduoja

Laba diena, baisu ne odontologas, o žmogus turintis abi kaires rankas ir sąžinės nė kruopelytės. Negana to kad dirba aplaidžiai tai dar ir klaidų savo nesugeba ištaisyti. Baisu, neikit žmonės jokiu būdu pas toki gydytoją. Trumpa istorija: Penktadienio rytas.Atvykau pas šį odontologą pajutusi dilgčiojantį skausma dantyje (prieš tai jis man "darė"šį tiltą), pasakiau kad jis tvarkė tą dantį, o jis man sako: "neieškokim dabar kaltų". Padarė nuotrauką, išgręžė per viršų vieną dantį, kad nereiktų "lupti" viso tilto, uždėjo vaistų ir pasakė kad turi praeiti. Šeštadienis. Po nakties žandas ištino, skausmas jau nepakeliamas. Telefono mobilaus jis neduoda, nes čia yra "privatu". Su didžiausiu skausmu atkentėjau dar ir sekmadienį. Ištino visa žando pusė dar labiau. Pirmadienis. Skambinu į tą odontologijos kliniką kurioje jis tvarkė man tą dantį. Kabineto vadovė Regina Levanienė pareiškia, kad jis nedirba šiandien ir jo mobilaus tel. duoti negali, nes tai privatu. Jokios užuojautos dėl baisiausių skausmu nė kruopelytės. Tepasakė kad šis gydytojas Saulius Akranglis dirba šiandien Jonavoje ir kokiu adresu jį rasti. Važiuoju į Jonavą. Nuvažiuoju į Jonavą. Nuotraukos nebedaro nors mato kad uždegimas baisus, nuima tilta, kažką pakrapšto ir išleidžia mane namo sutvarkęs dantį (liepia atvažiuoti po 13d.) Beje pasakius kokius skausmus iškentėjau tesugeba pasakyti visko pasitaiko.Grįžau namo, skausmas nemažėja. Vėl vakaras, "lipu" sienomis.Nebežinau ką daryti, nes niekas jau nebedirba..Esu pasimetusi.. ar ryt važiuoti pas kitą odontologą ar kankintis ir bandyti išsireikalauti pinigų ne tik tai ką sumokėjau, bet ir už moralinę žalą. Beje sergu reumatoidiniu artritu, todėl kiekvienas nors ir mažiausias uždegimas man šią ligą suaštrina..

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti