Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
100% (2 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Didelis didelis ir nuosirdus ACIU gydytojui Reginai Stakaitytei .50 metu atgal turejau garbes remontuoti savo dantis. Nuostabus specialistas. Dar ir dabar stovi gelezine plomba. ACIU ACIU ACIU sU PAGARBA Henrikas Ilgiausu Metu"
Atsiliepimas parašytas 2017-05-14 11:49
„Sauni gydytoja tikra savo darbo virtuoze. Rovė man ne viena problemiška dantį.jokiu komplikacijų,jokio skausmo veliau.ačiū .gydytojai."
Atsiliepimas parašytas 2015-12-16 18:59
„Supraskit, kai tai seno kirpimo gydytoja, ir šmeižti nereikia tiems, kurie nėra su ja bendravę, o tik vienąkart susitikę. Būna gerų pacientų, būna blogų pacientų, kur kažkas nesigauna, kažkas labai specifiško ir per 40 metų darbo patirtį nesutikto papuola, o būna tiesiog sunkus vakaras, kai pirmadienį iš po savaitgalio dešimt sudaužytų snukių, piktų, rėkiančių ir kvepiančių alkoholiu, jau suremontuota.
Kad dirba senais metodais, tai šiuolaikiniai pacientai štai ir nepatenkinti, nes kartais beremontuojant paskauda, kartais panaudojama jėga, kartais kažkas kažkur padaroma be kutinėjimų, čiupinėjimų ir nuskausminimo kiekvienoj pajudėjimo akimirkoj. Bet, skirtingai nuo šiuolaikinių "rezidentų" taikomų metodų, kai bandoma pripaišyti visokių mandriausių diagnozių, o pamirštama apie pačias paprasčiausias burnos ir dantų ligas, dirba nuoširdžiai ir efektyviai, tikra savo srities specialistė.
Man rovė du protinius dantis, nors tai ir ne jų darbas (yra specializacija, kuri leidžia tai daryti, bet danties rovimas nėra burnos chirurgija, o poliklinikos gydytojai ir stomatologai visada siuntinėja kur tik nori ir papuola, kad tik patiems sudėtingesnių darbų netektų daryti, plaunasi rankas, taip sakant), ir skirtingai, nei po kutinėjančių ir nuskausminančius be reikalo leidžiančių "specialistų", po rovimų jokių komplikacijų, pūliavimų, galvos skausmų ir kitų nesąmonių nepaturėta, taip pat ir jokių vaistų, reklamuojamų didžiųjų medikamentų kompanijų, kurios remia šiuolaikinius specialistus, negėriau, nes nereikia ir nerašė. Tvarkingai bintukas sukastas panešiotas iki vakaro, o kitądien jau fizinis darbas.
Matytumėt, koks vaizdas, kai ateina šiuolaikiniai turtingi tėveliai ir atsiveda savo vaikus rauti pieniniams dantukams. Pieninius dantukus paprastai mūsų laikais patys vaikai išsiraudavo, o kur problematiškesni - stomatologas per dvi sekundes tik trukt, ir atiduoda vaikučiui - pelytei ant pečiaus atiduoti :) Dabar gi tie ponuliai atsiveda savo pyplius ir reikalauja rauti su narkoze, nes stomatologui vaikas neva nesiduoda rauti, neva tai jam skauda ir dėl to negalima per tas dvi sekundes, gražiai viską papasakojus ir suforminus, truktelti.
Įsivaizduojat, koks tai smūgis seno kirpimo specialistui, kai pypliui, dar nė 7 metų neturinčiam, dėl tokių nesamonių reikia narkozę leisti? Ir kitaip nesigauna, teismais ir advokatais grasina..."
Atsiliepimas parašytas 2015-01-24 03:52
„sveiki, ziaurumo, grubumo isikunijimas, jei jau atsiunte poliklinikos gydytojas pas burnos chirurgus, tai reiskias reikia ju darbo, 2 valandas kankinti ir odontologe galejo,, ir nereikia aiskinti kad tai ne ju darbas istraukti danti,, daugiau niekada neiciau i kliniku sita skyriu, sitokios egzekucijos, kitaip negaliu pavadint nesitikejau.
"
Atsiliepimas parašytas 2013-12-04 11:02
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt