Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Marijus Gembeckas

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

M. Gembeckas konsultuoja pacientus implantavimo, dantų ir implantų protezavimo klausimais. Specializuojasi su skaitmeninėmis metodikomis: šypsenos, implantavimo, protezavimo (CEREC).

Patyręs specialistas visos burnos protezavimo, koreguojant sąkandį, srityje. Atlieka estetinio plombavimo, protezavimo laminatėmis procedūras, šalina dantis, plombuoja, daro estetines restauracijas.

Odontologas-implantologas dirba su pagrindinėmis implantų sistemomis, tokiomis kaip „Straumman“, „Megagen“, „Neodent“, „Nobel Biocare“.

Klinikoje „Clinicus Klaipėda“ teikiamos tik mokamos gydytojo paslaugos.

• Licencijos:
OPL-04426 Gydytojas vaikų odontologas
OPL-03440 Gydytojas odontologas

• Mokslai:
2020 m. Salfordo universitete (Didžioji Britanija) įgytas laipsnis „Master of Oral implantology“
2015 m. Vilniaus Implantologijos Centre – kaulo augmentacijos, dantenų plastikos ir sinuso pakėlimo reglamentuoti kursai.
2012 m. Užbaigtos vaikų odontologijos rezidentūros studijos Lietuvos Sveikatos mokslų universitete
2009 m. Kauno Medicinos universitete įgytas odontologijos magistro laipsnis.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2018 m. kursai „Neodent Pro Arch“ su gyd. Pauliumi Petravičiumi, „Straumann Pro Arch“ su gyd. Tadu Koržinsku, „Lazerinės technologijos odontologijoje” su gyd. Miguel Rodrigues Martins.
2016 m. „Detali analizė faktorių, lemiančių dantų implantų ir protezų ant implantų ilgaamžiškumą“, „Dantų implantų panaudojimas protezuojant estetinėje zonoje ir bedančius žandikaulius“. Reglamentuojamų procedūrų kursai implantologo licencijai įgyti („Osteoplastika“, „Sinuso pakėlimas“, „Minkštųjų audinių plastika“), ‚Dantų protezavimo implantais pagrindai“, „Ilgalaikio ir patikimo estetinio rezultato užtikrinimas su C-Tech dantų implantais“, „Saugus dantų paruošimas protezavimui. Tikslaus atspaudo nuėmimo metodika“.
2015 m. „Dantų ir implantų protezavimas estetinėje zonoje“, „Saugaus dantų implantavimo principai, technika ir technologija. Protezavimas ant implantų“, „Netiesioginės restauracijos: nuo idėjos iki galutinio rezultato“, „Okliuzija gydytojo odontologo praktikoje”, „Odontologija XXI amžiuje – kuria kryptimi einame“ ir kt.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti