Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Odontologas Lior Nachmaney

Lior Nachmaney

Lior Nachmaney yra Odontologas, Burnos chirurgas ir konsultuoja Kaune. L. Nachmaney pacientus priima Odontologijos klinika „Elite“, Vilniaus odontologijos centras.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Panoraminė rentgenograma nenurodyta 15 min.
    3D tomografija ir būklės analizė mūsų klinikos pacientams nenurodyta 15 min.
    3D tomograma ( ne mūsų klinikos pacientams ) nenurodyta 15 min.

Apie specialistą:

Atlieku plataus spektro operacijas: paprastesnes – dantų rovimą, dantenų plastiką, tiek didelės apimties sudėtingas operacijas – implantacijos, lūpų repozicijos ir kt. Operacijas atlieku taikydamas vietinę nejautrą.

Turiu nemažai darbo patirties. 2009 -2012m dirbau privačioje poliklinikoje MACCABIDENT Tel Avive, Izraelyje ir privačioje klinikoje „LiorDent“ Bat Yam, Izraelyje. Nuo 2012 m. užėmiau chirurgo ir protezisto pareigas privačiose klinikose Kaune ir Vilniuje. Nuo 2015 Lietuvos sveikatos mokslų universitete dėstau veido ir žandikaulių chirurgiją, OF – veido ir žandikaulių chir. Sk.

Esu parašęs mokslinių straipsnių:
1. 2014-10-05 Nachmaney Lior; Kubilius Ričardas; Azarovičiūtė Ina. Chirurginė viršutinės lūpos repozicija “danteninės šypsenos korekcijai”. Atvejų pristatymas Stomatologija : Baltic Dental and Maxillofacial Journal. Kaunas : Viešoji įstaiga “Odontologijos studija”. ISSN 1392-8589. 2014, t. 14, Nr. 4, suppl, p. 7-9 :pav.
2. 2010-06-12 Nachmaney Lior. “Treatment of angle class II malfunction with functional orthodontic instruments”, Literatūros apžvalga Journal of Israeli Dental Tech Association. Tel Aviv. 2010

• Licencijos:
OPL-04028 Gydytojas odontologas
OPL-04773 Burnos chirurgas

• Kalba šiomis kalbomis:
Anglų
Lietuvių

• Mokslai:
2015 m. Įgytas mokslinis laipsnis: Burnos chirurgijos specialistas (Burnos chirurgas)
2013 m. baigė profesinės kvalifikacijos kursus “Medproject”: “Vienmomentinis uždaras viršutino žandikaulio ančio dugno pakėlimas”, “Osteoplastika periodonto ir (ar) implantacijos operacijų metu”, “Alveolinės ataugos kaulo augmentacija”, “Dantenų plastika”. Kaunas, Lietuva.
2008-2009 m. Internatūra H.Galinausko IĮ, Klaipėda.
2003-2008 m. Kauno Medicinos Universitetas. Įgytas gydytojo odontologo mokslinis laipsnis.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Aktualijos periodontologijoje ( Vilnius, 2013)
BOA ketvirtasis tarptautinis kongresas, ( Kaunas, 2012)
Annual Extensive course of Dental Implantation; Practical and theoretical course, 200 val, ( Tel Aviv University, Izraelis, 2012)
Tilted, Short and Narrow implants vs. Sinus floor elevation or alveolar ridge augmentation; AB Superior Implant Technology ( Kaunas, 2012)
Atlas – Narrow Implants for Immidiate Prosthetics (Dentatus USA, TelAviv, Israel)
Certificate in Nitrous Oxide Sedation – (2009, “Porter – USA” , IDS , Israel)
Minor Oral Surgery; International Dental Studies ( Izraelis, 2010)
Qualification in Rotatory Endodontic Instrumentation (Protaper, Maillefer), (Izraelis, 2009)
Introduction to Techniques to Oral implantology, Alpha – Bio Tec’s Institute for Advanced Dental Education. ( Izraelis, 2009)
Intensive Course in Orhodontics, IDS Postgraduate Instruction. ( Izraelis, 2009 – 2010)
STRAUMANN - Advanced Course for Dentists 2016.08.24-26 (Basel, Šveicarija)
NEODENT INTERNATIONAL CONGRESS 2016.06.16-18 (Curitiba, Brazilija)
Tarptautine konferencija SENAME
MegaGen Baltic Symposium (2015.05.16-17 ,Vilnius, Lithuania)
MegaGen New York symposium (2015.05.02, Niujorkas, JAV)
„Funkcija. Praktinis veido lanko ir artikulatoriaus panaudojimas“ (Kaunas 2014.03.15)
„Aktualūs burnos ir veido patologijos klausimai“ (Trakai, 2014.12.05)
Registruotas LR odontologų rūmuose – Atlikti šias reglemantuojamas procedūras: „Vienmomentinis uždaras viršutinio žandikaulio ančio dugno pakėlimas“ „Osteoplastika periodonto ir (ar) implantacijos operacijų metu“ „Dantenų plastika“ „Alveolinės ataugos kaulo augmentacija“ (Medproject, Kaunas, 2013)

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2024-01-30 | Rekomenduoja

Demesingas,profesonalus chirurgas,maloniai ir issamiai atsake i visus rupimus klausimus.Danties salinimas praejo sklandziai,gyjimas taip pat.Rekomenduoju.

2023-02-11 | Rekomenduoja

Geriausias chirurgas odontologas! Ne pirma karta apsilankau ir Visada viskas super.

2022-03-03 | Rekomenduoja

Nuostabus gydytojas,dar niekada niekas taip lengvai nušalino danties.

2021-09-23 | Rekomenduoja

Jau antrus metus esu gydytojo Lior Nachmaney pacientė ir kuo daugiau tenka su juo bendrauti, tuo labiau įsitikinu, kad jis ne tik profesionalus, bet ir atidus, rūpestingas ir švelnus (kiek įmanoma, atliekant operacijas ir pan.) gydytojas. Išsiaiškinęs paciento būklę ir lūkesčius, pasiūlo keletą geriausių alternatyvų ir kartu su pacientu sutaria dėl galutinio varianto. Man patinka, kad gydytojas yra malonus ne tik su pacientais, bet su savo aisistente ir kolegomis.

2021-08-27 | Rekomenduoja

Atėjau įsibaiminusi, dėl blogos patirties odontologijos srityje. Bet gydytojas nuramino, suteikė kokybiškas paslaugas, viską paaiškino. Labai rekomenduoju.

2020-07-24 | Rekomenduoja

Mielai paliksiu atsiliepimą, nes esu tikra, kad gydytojams irgi svarbu žinoti savo pacientų nuomonę, nes ir jie nori tobulėti. Tai buvo mano pirmas vizitas pas gydytoją Lior Nachmaney. Iki to laiko apie porą metų gydžiausi pas jo kolegę Jolantą Buinovska. Ši gydytoja pelnė visapusišką mano pasitikėjimą, ne tik profesionalumu, bet ir nuširdžiu, jautriu elgesiu su pacientu. Tad buvo gaila, kad dėl karantino nespėjome baigti tvarkyti implantų. O po karantino sužinojau, kad Jolanta susilaukė vaikelio ir kurį laiką nedirbs. Norėjau greičiau susitvarkyti su implantais, kad pagaliau galima būtų ne tik vėl turėti gražius dantis, bet ir normaliai kramtyti. Tad teko kreiptis pagalbos į kitą specialistą, - taip ir pakliuvau pas Lior Nachmaney. 2jų dantų implantacija praėjo sėkmingai. Sulaukiau visapusiškos informacijos apie tai, kaip elgtis po operacijos t.t. Palyginus su pirmąja operacija, kurios metu man buvo pakeltas dešinės pusės sinusas, šita operacija buvo daug trumpesnė, ir man buvo daug lengviau ją ištverti. Gydytojas buvo atidus, dėmesingas, o asistentė - taip pat. Dėkoju jam ir laukiu, kad žaizda užgis.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti