Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

Komentarai

2019-01-24 | Rekomenduoja

Daktare išmananti savo darbą. Ne tik maloniai bendrauja su pacientais, bet ir kokybiškai atlieka savo darbą. Plombos laikosi metais, skubi pagalba atlikta kokybiškai be jokių neigiamų pasėkmių.

2018-07-23 | Nerekomenduoja

Ši gydytoja odontologė dirba VRCP, patekau pas ją, kadangi reikėjo skubios odontologinės pagalbos, chirurgo tuo metu nebuvo. Gydytoja ,,iš inercijos", kaip pati sakė netyčia, pragrežė sveiką dantį kitoje pusėje, ko pasekoje jo net neužplombavo ir po dienos prasidėjo siaubingi skausmai. Neatidumas, neatsakingumas, galbūt nekompetencija.. Nerekomenduoju rinktis šios gydytojos teikiamų paslaugų.

2014-08-19 | Rekomenduoja

labai blogai vakar pas ją buvau. ji labai skubėjo, nes daug klientų. ir tokia nervine įtampa jautėsi dėl to. pirmiausia paklause, kada tas dantys buvo taisomas, atsakiau, kad tiksliai neprisimenu, seniai. tada ji paklause, kas Tu? - mokinė, studentė, tokia jauna ir nieko neatsimeni, as neturiu laiko cia su Tavim tokia leta, tada suleido nejautra, bet kai pradejo grezt as jauciau skausma ir parodziau, ji labai supyko, kad as neleidziu jai dirbti. tada ji pasake, kad toliau netes darbo ir net neipusejusi nebaigs valyti kanalu , o uzplombuos, uzplomabavo labai greitai, zymiai per aukstai padare danti, pasake, kad daugiau pas ja niekada neateiciau. dabar sukast normaliai negaliu, valgant skauda, per aukstai padaryta. Aptarnavimo kulturos nulis, zmogiskumo nulis ar kazkokio supratimo. kaip man dabar but? 20 Lt sumokejau ir dar reikia eit taisyt kazkur kitur...

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti