Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

100% (19 įvertinimų)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Žirmūnų g. 107, Vilnius

Pasirinkite vizito laiką:
2018 spalis 20 d. - 26 d.

Pažymėkite Jums tinkantį laiką ir registruokitės vizitui pas šį specialistą.


Apie specialistą:

Atlieka daugumą bendros praktikos odontologijos darbų- ertmių plombavimą su koferdamo izoliacine sistema, nesudėtingus šaknų kanalų endodontinius gydymus mašininėmis sistemomis, protezavimą bemetalės keramikos ar metalo-keramikos fiksuotais protezais ant dantų ir dantų implantų, bemetalės keramikos mikroprotezavimą užklotais, išimamais lanko atraminiais protezais. Atlieka nesudėtingą dantų šalinimą. Yra įvaldžiusi odontologinę fotografiją, nuotraukų redagavimą Photoshop programa ir nuolat fotografuoja visus dantų gydymo ir protezavimo etapus. Visados konsultuojasi su kolegomis gyd. odontologais ir odontologais- specialistais.

Kalba šiomis kalbomis:

 • Lietuvių
 • Anglų
 • Rusų
 • Lenkų
 • Italų

Mokslai:

 • 2003m. baigė VU Medicinos fakulteto Odontologijos institutą.
 • 2004m. atliko internatūrą VšĮ Lazdynų poliklinikoje
 • 2004m. įgijo bendros praktikos gyd.odontologės licenziją.

Kvalifikacijos tobulinimas:

 • 2007m. dalyvavo 5 dienų kursuose Vokietijoje, firmos Ivoclar tobulinimosi centre- Bemetalės restauracijos. Mikroprotezavimas. Įklotai,užklotai.
 • 2011m.- konferencija- Prevencija, ankstyvoji diagnostika, minimali invazija.
 • 2015m.- Estetinių tiesioginių dantų restauracijų aspektai- Sergej Radlinskyj
 • Dantų ir implantų protezavimas estetinėje zonoje- 3 dienų teoriniai ir praktiniai kursai.- Gyd. Eglė Vindašiūtė

Asociacijos:

 • LR odontologų rūmų narė

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Su šia gydytoja esame pažystamos jau pakankamai senai - galbūt jau kokie penkeri metai. Per visą šį laiką gydytoja dirbo nepriekaištingai ir profesionaliai.
Turėjau nemažą odontologų baimę, tačiau ši gydytoja padėjo ją įveikti savo rupesčiu, nuoširdžiu darbu ir nuolatinėmis pastangomis suprasti pacientą ir jo savijautą.
Po kiekvienos apžiūros ar procedūros aptariame tolimesnę gydymo eigą. Gydytoja rūpestinai veda paciento kortelę, taigi bet kuriuo metu galima pasitikrinti, kokios procedūros buvo atliktos anksčiau.
Be visų šių profesionalių savybių, gydytoja yra labai nuoširdi ir bendraujanti - visada pasiteirauja, kokia savijauta po procedūrų, duoda vertingų patarimų.
Neįsivaizduoju geresnės odontologės už gyd. Ievą, nuoširdžiai rekomenduoju visiems, kurie ieško specialisto, kuriuo galima pasitikėti ir pas kurį norisi sugrįžti!"
Atsiliepimas parašytas 2018-09-12 15:25
„Puiki profesjonalė, bei tiesiog nuoširdi daktarė. Norėtume padėkoti už nepriekaištingą darbą! Linkime kuo daugiau dėkingų pacjentų :) Ačiū!"
Atsiliepimas parašytas 2018-01-13 13:55
„Puiki specialistė. Jokiu priekaištų."
Atsiliepimas parašytas 2017-10-03 16:23
„Noriu padėkoti gydytojai Ievai ir visai jos komandai už kruopštų ir kantrų darbą. už sugebėjimus įtikinti ir padrasinti dėl dviejų implantų, kurių be galo bijojau. Esu be galo dėkinga už sąkandžio atstatymą plombomis , kurios sėkmingai funkcionuoja jau beveik 4 metus. Puiki, maloni, savo darbą išmananti specialistė."
Atsiliepimas parašytas 2017-09-29 10:53
„Noriu padėkoti gydytojai Ievai ir visai jos Komandai už kruopštų ir kantrų darbą. Už mokėjimą įkalbėti, įtikinti ir padrąsinti dėl dviejų implantų, kurių be galo bijojau. Taip pat esu labai dėkinga už burnos sąkandžio atstatymą plombomis, kurios funkcionuoja jau beveik metus. AČIŪ. Puiki specialistė !!!"
Atsiliepimas parašytas 2017-09-29 09:13
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt