Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

Atlieka daugumą bendros praktikos odontologijos darbų- ertmių plombavimą su koferdamo izoliacine sistema, nesudėtingus šaknų kanalų endodontinius gydymus mašininėmis sistemomis, protezavimą bemetalės keramikos ar metalo-keramikos fiksuotais protezais ant dantų ir dantų implantų, bemetalės keramikos mikroprotezavimą užklotais, išimamais lanko atraminiais protezais. Atlieka nesudėtingą dantų šalinimą. Yra įvaldžiusi odontologinę fotografiją, nuotraukų redagavimą Photoshop programa ir nuolat fotografuoja visus dantų gydymo ir protezavimo etapus. Visados konsultuojasi su kolegomis gyd. odontologais ir odontologais- specialistais.

• Licencijos:
OPL-00327 Gydytojas odontologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų
Lenkų
Italų

• Mokslai:
2003m. baigė VU Medicinos fakulteto Odontologijos institutą.
2004m. atliko internatūrą VšĮ Lazdynų poliklinikoje
2004m. įgijo bendros praktikos gyd.odontologės licenziją.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2007m. dalyvavo 5 dienų kursuose Vokietijoje, firmos Ivoclar tobulinimosi centre- Bemetalės restauracijos. Mikroprotezavimas. Įklotai,užklotai.
2011m.- konferencija- Prevencija, ankstyvoji diagnostika, minimali invazija.
2015m.- Estetinių tiesioginių dantų restauracijų aspektai- Sergej Radlinskyj
Dantų ir implantų protezavimas estetinėje zonoje- 3 dienų teoriniai ir praktiniai kursai.- Gyd. Eglė Vindašiūtė

• Asociacijos
LR odontologų rūmų narė

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-03-17 | Rekomenduoja

Odontologė iš didžios O. Savo srities specialistė. Džiaugiuosi Jus radusi prieš 4 metus :)

2018-11-19 | Rekomenduoja

Puiki, nuostabi gydytoja. Viską paaiškina, nuoširdžiai atsako į klausymus, nors ir savaitgaliais. Atsakinga, sąžininga - tiesiog verta gydytojos vardo!!!

2018-09-12 | Rekomenduoja

Su šia gydytoja esame pažystamos jau pakankamai senai - galbūt jau kokie penkeri metai. Per visą šį laiką gydytoja dirbo nepriekaištingai ir profesionaliai. Turėjau nemažą odontologų baimę, tačiau ši gydytoja padėjo ją įveikti savo rupesčiu, nuoširdžiu darbu ir nuolatinėmis pastangomis suprasti pacientą ir jo savijautą. Po kiekvienos apžiūros ar procedūros aptariame tolimesnę gydymo eigą. Gydytoja rūpestinai veda paciento kortelę, taigi bet kuriuo metu galima pasitikrinti, kokios procedūros buvo atliktos anksčiau. Be visų šių profesionalių savybių, gydytoja yra labai nuoširdi ir bendraujanti - visada pasiteirauja, kokia savijauta po procedūrų, duoda vertingų patarimų. Neįsivaizduoju geresnės odontologės už gyd. Ievą, nuoširdžiai rekomenduoju visiems, kurie ieško specialisto, kuriuo galima pasitikėti ir pas kurį norisi sugrįžti!

2018-01-13 | Rekomenduoja

Puiki profesjonalė, bei tiesiog nuoširdi daktarė. Norėtume padėkoti už nepriekaištingą darbą! Linkime kuo daugiau dėkingų pacjentų :) Ačiū!

2017-10-03 | Rekomenduoja

Puiki specialistė. Jokiu priekaištų.

2017-09-29 | Rekomenduoja

Noriu padėkoti gydytojai Ievai ir visai jos komandai už kruopštų ir kantrų darbą. už sugebėjimus įtikinti ir padrasinti dėl dviejų implantų, kurių be galo bijojau. Esu be galo dėkinga už sąkandžio atstatymą plombomis , kurios sėkmingai funkcionuoja jau beveik 4 metus. Puiki, maloni, savo darbą išmananti specialistė.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti