Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

Jau šešiolika metų užsiiminėja estetiniu dantų plombavimu, 2006 m. dalyvavo TV projekte „Grožio fabrikas“, kuriame dailino projekto dalyvių šypsenas. Nuolat dalyvauja Lietuvos ir tarptautiniuose odontologijos temai skirtuose seminaruose, kursuose. Yra Lietuvos Respublikos odontologų rūmų narė, Lietuvos endodontologų draugijos narė.
Licencija Nr. OPL – 01857

• Licencijos:
OPL-01857 Gydytojas odontologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų

• Mokslai:
baigė Kauno medicinos institutą, įgijo gydytojos odontologės specialybę.

• Stažuotės:
2003 m. stažavosi „Vivadent“ firmoje Vokietijoje.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
1992 m. Oslo universitete baigė pouniversitetinius tobulinimosi kursus.
1995, 1996, 1998 m. dalyvavo „Kulzer“ firmos kursuose Vokietijoje.
2002 m. gavo „Kulzer“ firmos (estetinių plombų gamintojas) dėstytojos diplomą
„Denticija“ metinė konferencija „Pažangioji odontologija šiandien“, 2014 m., 2015 m.
„Vivadent“ odontologijos kursai, Vokietija 2003 m.

• Asociacijos
Lietuvos Respublikos odontologų rūmų narė

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2014-05-27 | Rekomenduoja

Tikrai prasta specialistė. Estetinį 4 priekinių dantų plombavimą (taim pat karieso gydymą) atliko per nepilnas dvi valandas, normaliai neužšaldė taigi viso vizito metu jaučiau skausmą, diskomfortą. Per daug nušlifavo danties emalio, dantys tapo jautrūs, skauda. Taip pat žadėjo, kad priprasiu, kad praeis, tačiau jau daugiau kaip po metų nepraeina skausmas, dantys reaguoja į šalį, saldumą, paviršius nelygus, grublėtas. labai atmestinai atliko savo darbą. Kreipdamasi pakartotinai po mėnesio po procedūros, ji pastebėjo, jog pamiršo iš vidinės pusės nušlifuoti per didelį kiekį plombos. Už savo broko taisymą dar turėjau primokėti. Sugadino dantis visiškai. Kiti specialistai, kurie pamatė tokį "estetinį plombavimą" - pašiurpę.

2014-03-29 | Rekomenduoja

Esu labai nepatenkinta V. Grybo gatvėje dirbančios GRAŽINOS ŠLENIENĖS darbu. Kadangi pastebėjau kraujuojantį tarpdantį, iš karto kreipiausi į "Denticija". Prieš kelias dienas įvykusio vizito pas GRAŽINĄ ŠLENIENĘ metu buvo suplombuotas dantis, nes buvo rastas gedimas. Vizito metu gydytoja labai skubėjo atlikti darbą. Prieš tai nepasitarusi ir jau suplombavusi dantį, ji mane informavo, kad "įdėjo prastesnę plombą". Paklausus, "kodėl buvo įdėta prastesnė plomba", ji ir jos asistentė nesiteikė paaiškinti ir nesuteikdama galimybės man kalbėti, tęsė darbą toliau. Kai baigė plombuoti dantį, pasakiau, kad plomba per aukšta (tai kartojau daug kartų), bt ji nesiteikė pažeminti plombos, kad nejausčiau diskomforto. Tiesiog pasakė, kad ji savo darbą padarė gerai ir, kad priprasiu.. Pabaigai davė prasiskalauti šiltu vandeniu (kur esu besilankiusi, visada būdavo duodamas dezinfekuojantis skalavimo skystis (negi tokia prabangi klinika taupo net tokiems dalykams?!)). Už darbą, pagal jų pateiktą kainininką internete, ji nurodė apmokėti maksimalią sumą (keista, nes kaip pati minėjo, dėjo "prastesnę plombą"). Po vizito pas gerbiamą gydytoją GRAŽINĄ ŠLENIENĘ vis tiek jaučiau diskomfortą net praėjus kelioms dienoms. Plomba per aukšta, ta puse kramtyti nepatogu, valant užplombuoto danties tarpdantį, siūlas vis kliūdavo ir jautėsi grublėtas iškilimas danties šone. Taip pat pajutau, kad paliktas per laisvas tarpdantis, į kurį valgant vis prilenda maisto. O, kaip žinoma, po plombavimo tarpdantis turi būti glaudus, negali būti visiškai laisvas/ be kontakto. Nebent natūraliai žmogaus burnoje yra platūs tarpai tarp dantų. (Mano atveju, tarpdančiai nėra natūraliai platūs). Maža to, vėl pradėjo kraujuoti tas pat tarpdantis. Nieko nelaukusi kreipiausi vėl ten pat (padarė broką - tegu ištaiso, nes pinigai tai jau sumokėti). Šį kartą gydytoja ir jos padėjėja nebepasitiko su šypsenom, kaip pirmą kartą. Buvo arogantiškai nusiteikusios. Į išdėstytas atsiradusias problemas gydytoja nekreipė dėmesio. Papoliravo dantį ir pasakė, kad darbą padarė gerai, todėl jei nepatinka, pasiūlė kreiptis kitur. Daug laiko neskyrė, gal tik 5 min. Padėjėja jau nebeišlydėjo iš kabineto kaip pirmą kartą. Nesulaukiau nei pagalbos, nei profesionalumo. Dabar, su kraujuojančiu ir milžinišku tarpu tarp dantų keliausiu ieškoti, kas galėtų ištaisyti šios gydytojos - GRAŽINOS ŠLENIENĖS - darbą. Mąstau kreiptis ir į vartotojų teises ginančias institucijas, nes jaučiuosi apgauta. Čia grįžti nebenoriu ir kitiems nerekomenduoju. Negaliu sakyti, kad visi denticijos gydytojai dirba taip pat. Bet ši "gydytoja" gadina reputaciją tiek šiai klinikai, tiek sau pačiai..

2013-10-31 | Rekomenduoja

labai aukštos kvalifikacijos gydytoja, puikiai bendraujanti su pacientais. Malonu pas ja lankytis. Rekomenduoju

2013-08-18 | Rekomenduoja

Puiki odontologė. Dariausi pas ją estetinį plombavimą ir likau labai patenkinta.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti