Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
100% (1 įvertinimas)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Apie specialistą:

Nuo pat mažens buvau labai meniška, kūrybiška, globėjiška ir kupina noro padėti aplinkiniams. Odontologija buvo ta sritis, kurioje pagalba žmogui glaudžiai susijusi su kūryba. Ilgai nedvejodama pasirinkau šią kryptį ir nuo tada jaučiuosi savo kelyje. Nuostabus jausmas yra ne tik numalšinti skausmą, bet ir kopijuoti gamtą, siekiant sukurti natūraliai atrodančias šypsenas, kurios nedingsta nuo veido...
Atlieku terapinį dantų gydymą, protezavimą ant pavienių dantų, profesionalią burnos higieną, vaikučių dantų gydymą. Bruksizmas (griežimas dantimis)

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Turiu genetiškai silpnus dantis. Skilus priekiniam dančiui, dėl estetinio vaizdo, kilo būtinumas atlikti estetinį plombavimą. Ilgai ieškojau odontologijos klinikos. Pagal rekomendacijų, nusprendžiau užsirašyti konsultacijai į odontologijos kliniką "Sveiki Dantys". Buvau užrašytas pas daktarę Garbrielę Ambrulaitytę. Turiu pripažinti, kad bijojau rezultato, tačiau po konsultacijos visos abejonės išniko. Daktarė labai profesionali ir rami, kas nuteikia pacientą pozytiviai. Suteikė visą būtiną informaciją ir nuramino. Esteninis plombavimas praėjo puikiai, jokio skausmo, jokio nerimo, jokio diskomforo. Rezultatu - LABAI PATENKINTAS. Dantis buvo visiškai atstatyta, praktiškai neįmanoma atskirti, kad tai plomba. Aš vėl galiu laisvai bendrauti ir šipsotis nevaržomas nejausdamas diskomforto. Esu labai dėkingas daktarei Gabrielei už padarytą darbą. Drąsiai rekomenduoju būtent šią daktarę savo draugams ir artimiems."
Atsiliepimas parašytas 2019-04-13 09:32
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt