Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Domėjimosi sritys: ankstyva ėduonies ir netaisyklingo sąkandžio diagnostika ir profilaktika; pieninių ir nuolatinių dantų terapinis gydymas, atstatymas vainikėliais.
“Dirbant man svarbiausi du aspektai - paciento komfortas ir maksimaliai geri ilgalaikiai gydymo rezultatai. Šiuos tikslus man pasiekti padeda vaikų psichologijos žinios, darbas su optika ir nuolatinis domėjimasis naujovėmis, noras tobulėti”.

• Licencijos:
OPL-05194 Gydytojas vaikų odontologas
OPL-04046 Gydytojas odontologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Vokiečių
Rusų

• Mokslai:
2007- 2012 m. VU Medicinos fakultetas, gydytojo odontologo profesinė kvalifikacija.
2014 - 2017 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, vaikų odontologijos rezidentūra.

• Stažuotės:
Stažuotės ir kursai Lietuvoje, Serbijoje, Olandijoje.

• Asociacijos
Lietuvos Respublikos Odontologų rūmų narė.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2018-11-03 | Rekomenduoja

Puiki gydytoja, moka bendrauti su mažaisiais pacientais. Rekomenduočiau visiems, pati geriausia vaikučių klinika, patys geriausi specialistai.

2018-10-22 | Rekomenduoja

Buvau praradusi viltį ir galvojau, jog vaikui dantukus sutvarkyti pavyks tik taikant narkozę...nes buvo labai išgąsdintas, stresuodavo pamatęs stomatologo kėdę ir nebenorėjo išsižioti, rodyti dantukų (3,5 m.). Ir pasirodo klydau, nes radome puikią specialistę!!! Tik geriausi atsiliepimai apie gydytoją Eriką. Tik jos dėka „žingsnelis po žingsnelio“ sūnus sutvarkytais dantukais, su šypsena ir sako, kad nori pas ją sugrįžti :)Tikra savo srities profesionalė! Labai džiaugiamės, kad Ją suradome ir tikrai nekeisime į kitą :)

2018-08-06 | Rekomenduoja

Puiki dantukų gydytoja. Puikiai bendrauja su vaikais. Viską paaiškina. Vaikas neturi jokios baimės. Likome sužavėti : )

2018-07-26 | Rekomenduoja

Tik patys geriausi žodžiai gydytojai Erikai! Visa širdim atsidavusi savo darbui :) Nuoširdžiai dėkojame, linkime sėkmės visame kame ir draugaujame toliau :)

2018-01-18

Gydytoja Erika yra puiki specialistė, gražiai elgiasi su vaikais, bei žino kaip tą reikia daryti. Martynas labai dėkingas už išsamius atsakymus apie dantukų priežiūrą, apie visą aplinkui esančią įrangą, už malonų bendravimą ir puikiai išvarytus "kirminukus" iš dantuku!!! :) Dantukų taisymas nebekelia tiek streso, kaip anksčiau. Vaikas mielai eina pas gydytoją.

2018-01-09

Bijau nugirti, bet...VISI GRAŽIAUSI ŽODŽIAI... 6 metai, iš streso alpsta, pirmas apsilankymas, 1 val. 15 min (per ilgai, bet taip susiklostė situacija...),.. vaikas taip ir nesuprato, kad jam buvo suleisti vaistukai, kad buvo išgręžti 2 dantys, 1 užplombuotas, ant kito vaistukai uždėti...

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti