Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Mano pagrindinė užduotis - išmokyti jus džiaugtis savo šypsenomis. Savo darbe stengiuosi jas puoselėti pasitelkdama kruopštumą, rūpestingumą, preciziškumą bei empatiją kliento atžvilgiu. Vienas svarbiausių uždavinių mano darbe - šalinti nusistovėjusius mitus bei baimes, kurios nepelnytai apgaubusios odontologijos sritį. Taisyklingus burnos higienos įpročius suderinus su reguliariais apsilankymais mano kabinete, galima pasiekti puikius rezultatus, kurie leis išvengti sudėtingesnio odontologinio gydymo. Savo kabinete kiekvieną stengiuosi sutikti su savo ir išlydėti su jo paties šypsena.

• Licencijos:
OPL-04954 Gydytojas odontologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitetas, magistro vientisosios studijos

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2020.10.16 „ Dantų biomechanikos ir funkcijos atkūrimas. Mikroprotezavimas stiklo keramikos užklotais ir daliniais vainikėliais” Gyd.Žygintas Jonaitis, Kaunas.
2020.09.16 „ Minimaliai invazyvios adhezinės odontologijos principai ” Jotautas Kaktys, Kaunas
2019 m. „ Koncentruotas implantologijos kursas pradedantiesiems “, G.Gumbelevičius ir R. Pletkus, Vilnius
2018 m. Konferencija „ Šiuolaikiniai dantų implantacijos ir protezavimo metodai “ Implamedica, Kaunas.
2017 m. Teorinė paskaita „ Chirurgo pastebėjimai ir rekomendacijos kasdieninei praktikai „ med. dr. veido ir žandikaulių chirurgas Dainius Razukevičius, Medgrupė, Vilnius.
2017 m. Teoriniai – praktiniai kursai „ Nesudėtinga, efektyvu ir saugu – misija įmanoma : Reciprokinis kanalų instrumentavimas ir nesudėtingas jų sistemos plombavimas „ UAB Vilniaus implantologijos centro klinika, lektorius Dr. Gustavo De-Deus, Vilnius
2017 m. Teorinis seminaras „Adhezinis restauracijų cementavimas, intraoralinės pataisos. Betarpiškas dentino sandarinimas.“ V. Vilkinis UAB „Unidentas“, Vilnius.
2017 m. Teorinis – praktinis seminaras „Saugus dantų protezavimas ant implantų“ A.Černikio odontologijos klinika,UAB Kaunas, Lietuva.
2016 m. Teorinis seminaras „Pirmoji medicinis pagalba. Burnos ligų profilaktika.“ Vilnius
2015 m. Paskaita „Nedelsiamas protezavimas ant implantų – komandinis požiūris“ /Ana Ferro ir Dr. Filipe Melo, MALO klinika. Vilnius

• Asociacijos
Lietuvos Respublikos Odontologų rūmų narė.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Odontologas, kuris priims jus greičiausiai

Komentarai

2021-01-02 | Rekomenduoja

Puiki gydytoja! Rado sudėtingos mano situacijos sprendimą labai greitai ir už optimalią kainą suteikė man nuostabios kokybės šypseną!! Ačiū, Dovile!!!

2020-10-05 | Rekomenduoja

Labai maloniai ir profesionali gydytoja. Puikiai sutvarkė jau kelis dantis, kas kartą paaiškino atliekamas procedūras bei vėliau atsakė į iškilusius klausimus. Ačiū Jums, Dovile.

2020-09-30 | Rekomenduoja

Labai maloni ir švelni gydytoja. Vizito metu paaiškina atliekamus veiksmus kas nuramina kai supranti kas vyksta tavo burnoje. Tikrai rekomenduoju!

2017-10-03 | Rekomenduoja

Esu labai dėkinga gydytojai už profesionalią pagalbą. Ji dirba tiksliai ir efektyviai, neturiu priekaištų.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti