Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Specializuojasi vaikų ir paauglių dantų gydyme, taiko minimaliai invazyvius gydymo metodus. Domisi profilaktinių procedūrų taikymu gydant mažiausius pacientus. Nuolat tobulinasi Lietuvoje ir užsienio šalyse rengiamuose kursuose, seminaruose, konferencijose.

• Licencijos:
OPL-04986 Gydytojas vaikų odontologas
OPL-04340 Gydytojas odontologas

• Mokslai:
2013 m. – baigta LSMU Odontologijos studijų programa, įgyta gydytojo odontologo profesinė kvalifikacija. Nuo 2013 m. LR odontologų rūmų narė.
2013–2016 m. – vaikų odontologijos rezidentūra LSMU Burnos priežiūros ir vaikų odontologijos klinikoje, įgyta gydytojo vaikų odontologo profesinė kvalifikacija.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2017 m. „10th International Sofia Dental Meeting“ (Bulgarija)
2016 m. „13th Congress of EAPD“ Belgradas (Serbija) “Laisvas priekinių dantų dizainas“ Lekt. Dr. S. Radlinskyj, Vilnius. „Diastemos ir lateralinių kandžių formos korekcija kompozitais panaudojant silikoninį gidą. Dantų izoliacija ruberdamu“. Lekt. med.dr. Valdas Vilkinis;
2015 m. „Viskas apie saugų vietinį nuskausminimą odontologo praktikoje“. Lektorius med. Dr. A. Černikis, Kaunas. „Ageing and oral Health related Quality of Life“ Stambulas (Turkija).

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-03-05 | Rekomenduoja

Ačiū gyd. Dovilei . Gerai sutvarkė dantuką vaikui ir nereikėjo daryt sedacijos. Nors dukrytė tikrai buvo labai irzli ir ilgai net neišsižiojo, moka bendrauti su vaikučiais. Puiki odontologė, rekomenduoju.

2019-08-07 | Nerekomenduoja

Nepatiko, nepasirodė maloni, nei su vaiku nepavyko susikalbėti, jokio gydymo savo klinikoje nepasiūlė, bet pinigus už konsultaciją paėmė." JONATHAN, estetinės odontologijos klinikos atsakymas į paciento atsiliepimą: „Apgailestaujame, kad likote nusivylę vizitu mūsų klinikoje. Jūsų atveju siekiant sudaryti gydymo planą, buvo indikuotini išsamūs tyrimai, kuriuos atlikti iš karto nebuvo galimybės. Be tyrimų gydytojas negali skirti gydymo. Kaip ir buvote informuoti, atlikus tyrimus, reikalinga pakartotinė gydytojo konsultacija, kuri yra nemokama ir kurios metu numatomas gydymo poreikis. Remiantis nustatyta klinikos tvarka ir įkainiais pirminė gydytojo apžiūra ir konsultacija yra mokama, tačiau kaip Jums ir minėjome, Jums atvykus su tyrimų atsakymais pakartotinei konsultacijai - ji Jums būtų nemokama.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti