Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Dovilė Valukonienė

Dovilė Valukonienė yra Odontologė, Vaikų odontologė ir konsultuoja Vilniuje. D. Valukonienė pacientus priima BECHARA CLINIC, VILNIAUS IMPLANTOLOGIJOS NAMAI.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Specializuojasi vaikų ir paauglių dantų gydyme, taiko minimaliai invazyvius gydymo metodus. Domisi profilaktinių procedūrų taikymu gydant mažiausius pacientus. Nuolat tobulinasi Lietuvoje ir užsienio šalyse rengiamuose kursuose, seminaruose, konferencijose.

• Licencijos:
OPL-04986 Gydytojas vaikų odontologas
OPL-04340 Gydytojas odontologas

• Mokslai:
2013 m. – baigta LSMU Odontologijos studijų programa, įgyta gydytojo odontologo profesinė kvalifikacija. Nuo 2013 m. LR odontologų rūmų narė.
2013–2016 m. – vaikų odontologijos rezidentūra LSMU Burnos priežiūros ir vaikų odontologijos klinikoje, įgyta gydytojo vaikų odontologo profesinė kvalifikacija.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2017 m. „10th International Sofia Dental Meeting“ (Bulgarija)
2016 m. „13th Congress of EAPD“ Belgradas (Serbija) “Laisvas priekinių dantų dizainas“ Lekt. Dr. S. Radlinskyj, Vilnius. „Diastemos ir lateralinių kandžių formos korekcija kompozitais panaudojant silikoninį gidą. Dantų izoliacija ruberdamu“. Lekt. med.dr. Valdas Vilkinis;
2015 m. „Viskas apie saugų vietinį nuskausminimą odontologo praktikoje“. Lektorius med. Dr. A. Černikis, Kaunas. „Ageing and oral Health related Quality of Life“ Stambulas (Turkija).

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2022-09-05 | Rekomenduoja

Džiaugiuosi atradusi šią gydytoją. Labai greitai rado bendrą kalbą su vaiku, greitai prikalbino procedūrai. Skyrė laiko ir vaiko išklausymui, ir pasibandyti netgi leido pačiai, kad nebijotų. Asistentė taip pat labai draugiška ir puikiai bendraujanti su vaiku.

2020-03-05 | Rekomenduoja

Ačiū gyd. Dovilei . Gerai sutvarkė dantuką vaikui ir nereikėjo daryt sedacijos. Nors dukrytė tikrai buvo labai irzli ir ilgai net neišsižiojo, moka bendrauti su vaikučiais. Puiki odontologė, rekomenduoju.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti