Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Odontologas Diana Shakhmalyeva

Diana Shakhmalyeva

Diana Shakhmalyeva yra Odontologas ir konsultuoja Vilniuje. D. Shakhmalyeva pacientus priima Krikščionių medicinos centras.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Darbo patirtis: 5 metai

Kryptis: profesionali burnos higiena, balinimas, gydymas, estetinis plombavimas, endodontija, ekstrakcija, implantologija.

• Licencijos:
OPL-06213 Gydytojas odontologas

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2023-10-21 | Rekomenduoja

Absoliučiai nuostabi daktare! Labai atsakinga ir kruopšti. Maksimaliai parenka gydima, puikiai išmano savo darba. Kartu su vyru Labai džiaugiamės kad ūžtaikem ant Dianos. Dabar tik pas Ja!

2023-10-21 | Rekomenduoja

Labai patiko gyd. Gyde dantukus dukrai, tai tikrai laaabai kantri ir rupestinga. Dukra bijojo eiti pas odontologa, o pas gyd. Diana ejo noriai.

2023-09-25 | Rekomenduoja

Noriu padėkoti nuostabiai gydytojai stomotologei Dianai. Turėjau didelio dantų jautrumo problemą bei danties skausmą, kuris vis kankindabo mane visą savaitę, nors prieš tai lyg sutvarkė man dantį kitoje klinikoje. Gyd. Diana greitai suprato kame priežastis, rado buvusio stomatologo klaidą ir sutvarkė dantį. Skausmas greitai praėjo. Dėkoju už profesionalumą, greitą reakciją, labai malonų ir nuoširdų bendravimą. Buvau maloniai nustebintas, kai gyd. Diana pati paskambino ir pasiteiravo po kelių dienų, kaip jaučiuosi. Rekomenduoju šią įstaigą bei puikią ir arsakingą gydytoją.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti