Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Konsultacija ir Gydymo Plano Sudarymas Nusprendus tęsti gydymą konsultacijos kainai yra pritaikoma 100% nuolaida. Konsultacija yra visa ko pradžia, tai laikas skirtas jums susipažinti su gydytoja ir nuspręsti ar ją pasitikite ir ar jūsų požiūriai bei tikslai sutampa. Konsultacijos metu yra surenkama visa reikalinga informacija personalizuotam ir kokybiškam gydymo planui sudaryti bei atsakoma į visus jums rūpimus klausimus. 50 EUR 60 min.
    Estetinis Funkcinis Plombavimas Estetinis funkcinis plombavimas tai yra vienas iš būdų sukurti estetišką ir natūralią šypseną vos tik per vieną vizitą, o svarbiausias privalumas – tausojami danties audiniai, šis metodas nereikalauja jokio sveiko danties gręžimo. Nuo 200 EUR 60 min.
    Krūminių Dantų Plombavimas Ėduonies gydymas restauruojant visas prarastas danties struktūras ir atkuriant natūralią morfologiją ir funkciją. Senų nekokybiškų plombų keitimas, nudilusių dantų restauravimas. Nuo 100 EUR 60 min.

Apie specialistą:

Mano specializacija - estetinė funkcinė odontologija. Mano misija - kiekvienam savo pacientui pasiūlyti geriausia įmanomą gydymo sprendimą ir pasiekti tobulo rezultato maksimaliame komforte. Dirbu jau 9+ metų ir nuolatos tobulinuosi pas geriausius lektorius Lietuvoje ir pasaulyje. Darbe naudoju didinančią optiką, vadovaujuosi pažangiais gydymo metodais ir naudoju prabangias ir patikimas odontologines medžiagas. Laukiu Jūsų konsultacijai - leiskite man pasirūpinti Jūsų dantų sveikata ir šypsenos estetika.

Paslaugos:
1. Estetinis Funkcinis Plombavimas
2. Estetinis Funkcinis Protezavimas
3. Nudilusių Dantų Restauravimas
4. Dantų Gydymas
5. Dantų Balinimas
6. Dantenų Korekcija

• Licencijos:
OPL-04036 Gydytojas odontologas

• Mokslai:
2012 m. baigė Vilniaus Medicinos Universiteto Odontologijos fakultetą.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
„Naturalios Dantų Anatomija Atkurimas“ - Dr. A.V. Vetchinkin, 2015, Rusija
„Protezavimas Estetinėje Zonoje ant Dantų ir Implantų“ – Dr. E. Vindašiūtė, 2015, Lietuva
„Innovatyvus Dantenų Recesijos Gydymo Metodas. Sertifikavimas“ – D.D.S John C.Chao, 2016, JAV
„Dantų Tiesinimas Skaidriomis Kapomis. Sertifikavimo Kursai.“ – Dr. Vincenzo D‘Anto, 2017, Italija
„Burnos Chirurgijos Mini Rezidentura:1. Alveolinės ataugos osteoplastika, implantavimas apatiniame žandikaulyje.2. Minkštųjų audinių plastika. Implantavimas estetinėje zonoje. 3. Sinus liftas. Implantavimas viršutiniame žandikaulyje.“ – Gyd. A. Puišys, 2017, Lietuva
„Priekinių ir Šoninių Dantų Estetinis Plombavimas: autorinis dr. Viktor Scherbakov master kursas „ZEN“ – Dr. Viktor Scherbakov, 2020, Rusija
„Bleach Restauracijos. Estetinis Plombavimas su Spalvos Keitimu.“- Dr. Viktor Scherbakov, 2021, Rusija

• Asociacijos
Lietuvos Odontologų Rūmų Narė

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-05-05 | Rekomenduoja

Darbas atliktas be jokio diskomforto, dėmesingai, su šypsena. Rezultatu labai patenkintas. Maloniai ir kantriai viską paaiškina, atsako į rūpimus klausimus, labai rekomenduoju

2021-05-03 | Rekomenduoja

Puiki savo srities specialistė! Atsakinga ir labai kruopšti gydytoja, kuri matosi, kad myli tai ką daro. :) Rekomenduoju 100 proc.!!

2021-04-28 | Rekomenduoja

Gydytoja labai atidi, maloni ir empatiška. Visada su šypsena pasitinka pacientą, išsamiai viską paaiškina ir labai švelniai, kruopščiai atlieka savo darbą.

2021-04-28 | Rekomenduoja

Labai kompetetinga ir profesionali daktarė, buvo labai maloni, kantriai viską paaiškino. Patiko dėmesingumas ir paslaugų kokybe.

2021-04-27 | Rekomenduoja

Super aptarnavimas, maloni gydytoja, suteikia visą reikiamą informaciją.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti