Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

prof. med. dr. Vygandas Rutkūnas

Apie specialistą:

Mokslinės veiklos sritys: protezavimo medžiagų biosuderinamumas, dengiančiųjų protezų užraktai, CAD/CAM protezinių komponentų gamyba, atspaudų metodikų tikslumas, kraštinių dantenų estetika.

• Licencijos:
OPL-00409 Gydytojas odontologas ortopedas
OPL-02113 Gydytojas odontologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
1995–2000 m. priešdiplominės studijos Kauno medicinos universiteto Stomatologijos fakultete
2002–2004 m. podiplominės studijos Tokijo medicinos ir odontologijos universiteto Kramtymo funkcijos reabilitacijos departamente. Studijų vadovai: doc. H. Mizutani, prof. T. Ohyama
2004 m. mokslinis darbas „Retentive force properties of overdenture attachments during various dislodging patterns” laimėjo “A.R. Frechette 2004 New Investigator Award” prizą Ortopedinės odontologijos grupėje tarptautiniame IADR (International Association for Dental Research) suvažiavime, vykusiame Honolule, Havajuose (JAV)
2004 m. baigta antrinė ortopedinės odontologijos rezidentūra Vilniaus universiteto Odontologijos institute.
2006 m. apginta biomedicinos mokslų srities, odontologijos mokslų krypties mokslų daktaro disertacija
Nuo 2006 m. Vilniaus universiteto Odontologijos instituto ir VUL Žalgirio klinikos Protezavimo poskyrio vadovas.
Nuo 2009 m. Vilniaus universiteto Odontologijos instituto docento pareigos.
Nuo 2019 m. rugsėjo Vilniaus universiteto Odontologijos instituto profesoriaus pareigos.

• Stažuotės:
2002 m. laimėta Japonijos vyriausybės stipendija stažuotei Tokijo medicinos ir odontologijos universitete (Japonija)

• Asociacijos
EPA
EAO
IADR
IJP
IRPMD
VšĮ “Odontologų ortopedų studijų klubas” organizacijos, vienijančios dantų protezavimo specialistus, įkurėjas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-05-23 | Rekomenduoja

Maniau, kad rūpinuosi savo burnos higiena kaip pridera. Periodiškai lankiausi pas odontologus apžiūroms, mažiausiai kas pusmetį dariausi profesionalią burnos higieną. Įstaigos, kurios prižiūrėjo mane yra laikomos pakankamai prestižinėmis. Jų pavadinimus turbūt girdėjo kiekvienas Vilnietis. Nežiūrint to, mano dantų būklė vis blogėjo. Ėmiau ieškoti geriausių specialistų, klausinėdama pažįstamų žmonių. Visiškai atsitiktinai internete radau "Prodentum". Jau pusmetį ten lankausi ir esu labai laiminga, kad man labai pasisekė. Pagal gyd. V.Rutkūno sudarytą planą man buvo atlikti nuodugnūs įvairių sričių specialistų tyrimai, rastos mano dantų problemos priežastys ir paskirtas tikslus ir veiksmingas gydymas. Niekada nerašau atsiliepimų, bet jaučiu malonią pareigą pasidalinti savo patirtimi su žmonėmis, kurie ieško pagalbos ir aukščiausio lygio paslaugos. Dėkoju gyd. V. Rutkūnui, kad turiu dantis:)

2017-10-28

Man buvo implantuotas dantukas. Esu patenkinta. Žaviuosi V. Rutkūno profesionalumu. Aš jau radau savo daktarą. Reikalui esant - sugrįšiu. Rekomenduoju savo draugams ir visiems, kam reikalinga ideali "tvarka" burnoje.

2015-01-26 | Rekomenduoja

Esu be galo dėkinga gyd. V.Rutkūnui už sugrąžintą galimybę vėl plačiai šypsotis. Šį gydytoją drąsiai rekomenduoju visiems, turintiems rimtų odontologinių problemų. Man buvo atlikta danties implantacija priekinėje zonoje, neatidėliotinai gydyti kiti dantys. Aukštos kvalifikacijos puikus savo srities specialistas. Labai kokybiškai atliktas darbas.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti