Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

Gydytoja konsultuoja kūdikius ir vaikus, patiriančius epilepsijos priepuolius, galvos skausmus ir svaigimus, miego sutrikimus, tikus ar kitokius nevalingus judesius. Taip pat vaikus su sutrikusia raida, cerebriniu paralyžiumi, sergančius įgimtomis ar įgytomis periferinės nervų sistemos, nervų – raumenų ligomis. Naujagimiams gydytoja atlieka galvos echoskopijas.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2017-12-06

Tokia gydytoja as nebepasitikiu, nes mano dukrai rado galvoje 1,5 cm cistą ir jau 4 metai kaip skauda galvą, o ji kito nieko nerašo, vitaminų B ir nuo nervų vaistus ir liepia daryti prisitūpimus, kai skauda galvą.

2016-01-07 | Rekomenduoja

Daktare labai maloni. Is pradziu ne viska supratom ka pasakojo, bet visko issiklausinejom, i visus klausimus atsake, viska paaiskino. Ir kai pakartotinai ejom visas problemas prisimine. Labai profesionali. Ir kreipia demesi ne tik i savo sriti o ir visa bendra savijauta leliuko.

2015-12-09 | Rekomenduoja

Labai maloni ir profesionali gydytoja.

2015-11-04 | Rekomenduoja

Labai gera , maloni ir aiskiai ismananti ir zinanti savo darba

2014-01-17 | Rekomenduoja

Mano Karolį nuo vienų metų amžiaus tyrė ir gydė visi:chirurgai , ortopedai , neurologai ,klaipėdiečiai ir kauniečii , ir visi matė savo ligas .Pas gydytoją Bučienę patekome tik dešimries metų ir ji iš karto pasakė, kad vaikas negali turėti dešimt ligų vienu metu ,reikia ieskoti vienos priezastes kas yra vaikui, pati susiskambino su Santariškių konsultantais , genetikais ir šiandien mes turime aiškią diagnozę , žinom ko negalime pakeisti , ką tikrai galima išgydyti.Esu sužavėta gydytojos Bučienės profesionalumu ir žiniomis ir tik gaikiuosi , kad anksčiau pas ją nepakliuvome , tiek bereikalingų tyrimų , operacijų , vaistų ir nežinios. Ji tokia Gydytoja , kokių mes ieškome , mato visą žmogų , ne savo sritį.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti