Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-02547 Gydytojas neurologas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-01-26 | Nerekomenduoja

Bėkit kuo toliau nuo tokiu daktarų, močiutė dreba visa, šakutės nebenulaikė, vykom į Klaipėda nustatė parkinsona, o šitas išjuokė diagnoze ir pasakė, kad matyt kraujagyslė buvo užskišus ir dėl to drebino....dabar net pavalgyt negali žmogus, nes drebina tiek, kad neįmanoma...esu tokia pikta...apeikit šita žmogu per dideli atstuma!!!!!!

2021-01-09 | Nerekomenduoja

Mano teveli amzinateli gyde 3 covid skyriui neduok dieve kuo toliau nuo tokio ir tokio personalo, nieko neziurejo, prieziuros nulis, deguonies jau minimaliai turejo kur vesti i reanimacija reikejo, neveze, lauke paskutines kai nukrito isveze ir nebeizgelbejo.... Tokie zmones gali dirbti su zmonem ir juos gydyti, kovoti del ju gyvybes, kosmaras iki ko Mazeikiu ligonine atejo....

2019-10-02 | Nerekomenduoja

Šiandien apsilankiau pas šy daktara, nedave pasakyt nei žodžio nors ir bandžiau sakyt o jis vos ne ko tu čia atejei pasakyciau venkite šio daktaro jei kas nebuvote.

2019-09-30 | Nerekomenduoja

Esu pasibaisėjęs šiuo gydytoju... Atvežus ligonį yra pasakoma, kad vilčių išgyventi nebėra, patys turėjom susiorganizuoti išvežimą į kitą miestą, o gydytojo pasakymas " kam bevežat jug neapsimoka, vis vien niekas nepasikeis". Ar taip kompetetingi, savo darbą išmanantys gydytojai elgiasi? Užuot gydęs, dar gyvą žmogų laidoja. Baisu, nepatarčiau niekam pas jį pakliūti!

2019-02-09 | Nerekomenduoja

Vizitas vyko Mažėikių ligoninėje. Tfu tfu tfu, kad daugiau niekada nepakliuti pas šį gyditoja. Atvažiavau vos paeinanti į ligoninę, galvos skausmas buvo milžiniškas, vėmiau, buvo labai sunku judėti, jis net neapžiūrėjo manęs, pakviete sesutę, kuriai išvis net gyvūlių duoti badyti negalima, atsivede dar ji kažką ir rodė, kaip durti, apie mėlynes ant užpakalio ir rankų net patylėsiu!! Šiam gyditojui aiškinau kas man, bet jis man įrodynėjo savo!! ačiū Dievui visko taip nepalikau, išvažiavau į kitą miestą! o tai šitokie daktarėliai ir nugydo!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti