Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

Komentarai

2019-10-02 | Nerekomenduoja

Šiandien apsilankiau pas šy daktara, nedave pasakyt nei žodžio nors ir bandžiau sakyt o jis vos ne ko tu čia atejei pasakyciau venkite šio daktaro jei kas nebuvote.

2019-09-30 | Nerekomenduoja

Esu pasibaisėjęs šiuo gydytoju... Atvežus ligonį yra pasakoma, kad vilčių išgyventi nebėra, patys turėjom susiorganizuoti išvežimą į kitą miestą, o gydytojo pasakymas " kam bevežat jug neapsimoka, vis vien niekas nepasikeis". Ar taip kompetetingi, savo darbą išmanantys gydytojai elgiasi? Užuot gydęs, dar gyvą žmogų laidoja. Baisu, nepatarčiau niekam pas jį pakliūti!

2019-02-09 | Nerekomenduoja

Vizitas vyko Mažėikių ligoninėje. Tfu tfu tfu, kad daugiau niekada nepakliuti pas šį gyditoja. Atvažiavau vos paeinanti į ligoninę, galvos skausmas buvo milžiniškas, vėmiau, buvo labai sunku judėti, jis net neapžiūrėjo manęs, pakviete sesutę, kuriai išvis net gyvūlių duoti badyti negalima, atsivede dar ji kažką ir rodė, kaip durti, apie mėlynes ant užpakalio ir rankų net patylėsiu!! Šiam gyditojui aiškinau kas man, bet jis man įrodynėjo savo!! ačiū Dievui visko taip nepalikau, išvažiavau į kitą miestą! o tai šitokie daktarėliai ir nugydo!

2016-09-29

Įvertinimas? Kaip reikėtų vertinti specialistą, kai šis apžiūri žmogų, net nepakilęs iš savo vietos? Kaip reikėtų įvertinti, gydymo metodus, kai gydytojas sako "išgerk raminamųjų ir eik gult" ir visai nesvarbu, kad skundiesi širdies sutrikimais... BAISU... Kam dirbti darbą, jei nėra meilės pasirinktai specialybei? O tokių gydytojų ant kiekvieno kampo, net šimtametė močiutė geriau pagydytu.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti