Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Neurologas diagnozuoja ir gydo centrinės bei periferinės nervų sistemos sutrikimus ir ligas (galvos, stuburo skausmus ir patologiją, nemigą, migreną, galvos smegenų kraujotakos sutrikimus, potrauminius sutrikimus, auglius ir kt.) Neurologas atlieka kaklo ar galvos kraujagyslių sonoskopija, nuskausminimo blokadas. Atlieka postizometrinę raumenų relaksaciją. Tai gydymas, kurį gydytojas atlieka savo rankomis. Taikoma ligoms diagnozuoti ir gydyti (esant sąnario ir sąnarių judesio sutrikimams, atramos-judamojo aparato, neurologiniams susirgimams) bei profilaktiškai sveikatinimo tikslu.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-02-04 | Nerekomenduoja

Labai esu nusivylusi šiuo daktarus .Kreipėsi vyras su stuburo raumens patempimu.Prirašė leidžiamų hormoninių vaistų ir dar papildomai dvi rūšis raminančių .Po 3 dienų vyrui pakilo spaudimas , galvos didžiulis svaigimas , kordinacija susilpnėjo , prakaitavimas , nemiga.Nutraukėm jo vaitus skirtus išbėre visa kūna spuogais .Išvis gydė be nuo to kam šie vaistai buvo skurti.

2018-02-12

Širdingai dėkoju neurologinio skyriaus vedėjui gydytojui R. Dovilčiui ir visam skyriaus personalui už mano mamos gydymą, malonų bendravimą, nuoširdumą, rūpestingumą, žmogišką supratimą. Pagarbiai, K. Dzvonkus.

2015-03-21 | Rekomenduoja

Nuoširdžiai dėkojame Plungės neurologinio skyriaus vedėjui ir gydančiam gydytojui Raimondui Dovilčiui, už kvalifikuotą mamos ir anytos Akvilinos Einikienės gydymą, žmogiškumą, nuoširdumą ir šiltą bendravimą. Džiaugiamės, kad Lietuvoje turime tokių puikių specialistų, mylinčių savo darbą. Sėkmės gerbiamas daktare, Jūsų nelengvame darbe. Pagarbiai A. Einikienės vaikai.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti

Neurologas, kuris priims jus greičiausiai