Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

100% (2 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Skalvių g. 31, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu +37061138748.

Apie specialistą:

Plataus mąstymo ir plačios erudicijos gydytoja neurologė dirba neurologijos srityje ir su tuo susijusiomis problemomis. Visuomenininkė. Sveikos gyvenimo būties ir buities filosofijos propaguotoja.
Darbo kryptis - diagnostinė, gydomoji, profilaktinė, sveiko gyvenimo būdo, sveiko psichologinio, fiziologinio, socialinio mąstymo propaguotoja ir dalyvė. Teikia visapusišką tiek bendrą funkcinę, tiek neurologinę su tuo susijusią pagalbą. Su kiekvienu pacientu dirba individualiai ir kiekvienam pacientui diagnostiniam, gydomajam ir profilaktiniam darbui skiria tiek laiko, kiek reikia. Visada laikosi griežto konfidencialumo taktikos. Gilinasi visose medicinos srityse, technologijose ir visose kitose srityse. Gydytoja konsultuoja klinikoje "Klinika tau'' ir pagal iškvietimus visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Licencijos:

  • MPL-13325 Gydytojas neurologas

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Ne kiekviena moteris ir net ne kiekviena motina gali būti taip atsidavusi kito žmogaus skausmui, sunkumams ar problemai, kai egzistuotų tuo metu tik tas žmogus, kuriam dabar reikalinga jo pagalba, kaip ši gydytoja, kuriai niekas aplinkui neegzistuoja kita, kaip tik tas žmogus ir jo problemos, sunkumai ir jo skausmas. Ji moka pasinerti į to žmogaus gyvenimą ir sunkumus, atrasti tinkamiausius būdus, kaip būtų galima patarnauti ir pasitarnauti. Ji puiki psichologė, visad gydanti švelnumu, šypsena ir besiliejančia meile, pripildančia ir vidinio džiaugsmo. Džiaugiuosi, kad dar yra tokių žmonių ir ypač gydytojų, kuriems rūpi Žmogus kaip asmenybė, kaip Dievo paveikslas ir panašumas, jo tikroji ir žmogiškoji prigimtis. Rekomeduoju šią` gydytoją susirasti ir visuose sunkumuose kreiptis į ją. Man ji yra yra ir gydytoja, ir mokytoja, ir geriausia gyvenimo patarėja."
Atsiliepimas parašytas 2018-09-16 14:52
„Tikrai rekomenduoju šią atsidavusią žmogui gydytoją, neskaičiuojančią savo laiko žmogaus sveikatos problemoms spręsti. Puiki neurologė, dar gerai išmananti ir vidaus ligas bei psichologiją. Džiaugiuosi kad pas ją jau galima lankytis privačiai. Eisiu ir vėl kai tik prireiks!"
Atsiliepimas parašytas 2018-09-06 12:30
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt