Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

100% (4 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Skalvių g. 31, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu +37061138748.

Apie specialistą:

Plataus mąstymo ir plačios erudicijos gydytoja neurologė dirba neurologijos srityje ir su tuo susijusiomis problemomis. Visuomenininkė. Sveikos gyvenimo būties ir buities filosofijos propaguotoja.
Darbo kryptis - diagnostinė, gydomoji, profilaktinė, sveiko gyvenimo būdo, sveiko psichologinio, fiziologinio, socialinio mąstymo propaguotoja ir dalyvė. Teikia visapusišką tiek bendrą funkcinę, tiek neurologinę su tuo susijusią pagalbą. Su kiekvienu pacientu dirba individualiai ir kiekvienam pacientui diagnostiniam, gydomajam ir profilaktiniam darbui skiria tiek laiko, kiek reikia. Visada laikosi griežto konfidencialumo taktikos. Gilinasi visose medicinos srityse, technologijose ir visose kitose srityse. Gydytoja konsultuoja klinikoje "Klinika tau'' ir pagal iškvietimus visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos įsakymu Nr. 234-k, 1997.07.18 gydytojai Palmirai Ruikaitei patvirtinta gydytojos neurologės aukščiausia kvalifikacinė kategorija.
Darbovietės:
1. LSMU ligoninės nervų ligų sk., gydytoja konsultantė visuose šios ligoninės skyriuose.
2. Universitetinė ligoninės skubios pagalbos sk. gyd. neurologų pagal skubius iškvietimus Kauno krašto zonoje ir Lietuvos teritorijoje.
3. Akademinis darbas, spausdinti ir skaityti pranešimai.
4. Gyd. psichiatru, psichoterapeutu griežto rėžimo kalėjime, su socialiai pavojingais asmenimis.
5. Gyd.neurologų kariniuose komisariatuose šauktinių tikrinimo komisijose.
6. Valstybinio medicinos audito tarnyboje.
7. Caritas gydytoja visuomeniniais pagrindais.
8. Neurologinio profilio stacionarinio reabilitacijos sk.vadovė.
9. Gyd.neurologė-konsultantė Kauno Onkologijos ligoninėje.
10. Gyd.neurologė rajono ligoninėse.
Planuose - alternatyvi, priklausomybių ir seksualinė medicina.

Licencijos:

  • MPL-13325 Gydytojas neurologas

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Puiki gydytoja,ismananti savo darba ir pateisinanti visus paciento lukescius...
I visus jums rupimus klausimus bus atsakyta su kaupu..
I kiekviena nusiskundima,bus atkreiptas demesys..
Rekomenduoju ja,kaip puiku specialista ir kaip zmogu...
Sekmes ir sveikatos JUMS gydytoja"
Atsiliepimas parašytas 2018-10-27 18:36
„Nuoširdžiai dėkoju gydytojai neurologei Palmyrai Ruikaitei už ypatingą dėmesį mano mamai, tikslią ir prfesionalią diagnostiką. Už efektyvų gydymą, dėmesį, malonų bendravimą ir pagalbą. Po vizito mano mama jautėsi rami, išklausyta ir išgirsta. Nuostabi klinika, kompetetinga gydytoja.
Todėl rekomenduoju šią gydytoją, nes tai gydytoja atsidavusi savo profesijai, o be to labai nuoširdi ir dėmesinga. Sėkmės Jums visur ir visada."
Atsiliepimas parašytas 2018-09-26 13:52
„Ne kiekviena moteris ir net ne kiekviena motina gali būti taip atsidavusi kito žmogaus skausmui, sunkumams ar problemai, kai egzistuotų tuo metu tik tas žmogus, kuriam dabar reikalinga jo pagalba, kaip ši gydytoja, kuriai niekas aplinkui neegzistuoja kita, kaip tik tas žmogus ir jo problemos, sunkumai ir jo skausmas. Ji moka pasinerti į to žmogaus gyvenimą ir sunkumus, atrasti tinkamiausius būdus, kaip būtų galima patarnauti ir pasitarnauti. Ji puiki psichologė, visad gydanti švelnumu, šypsena ir besiliejančia meile, pripildančia ir vidinio džiaugsmo. Džiaugiuosi, kad dar yra tokių žmonių ir ypač gydytojų, kuriems rūpi Žmogus kaip asmenybė, kaip Dievo paveikslas ir panašumas, jo tikroji ir žmogiškoji prigimtis. Rekomeduoju šią` gydytoją susirasti ir visuose sunkumuose kreiptis į ją. Man ji yra yra ir gydytoja, ir mokytoja, ir geriausia gyvenimo patarėja."
Atsiliepimas parašytas 2018-09-16 14:52
„Tikrai rekomenduoju šią atsidavusią žmogui gydytoją, neskaičiuojančią savo laiko žmogaus sveikatos problemoms spręsti. Puiki neurologė, dar gerai išmananti ir vidaus ligas bei psichologiją. Džiaugiuosi kad pas ją jau galima lankytis privačiai. Eisiu ir vėl kai tik prireiks!"
Atsiliepimas parašytas 2018-09-06 12:30
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt