Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Darbo kryptis - nervų ligos ir su tuo susijusios problemos.
Su kiekvienu pacientu dirba individualiai ir kiekvienam pacientui diagnostiniam, gydomajam ir profilaktiniam darbui skiria tiek laiko, kiek reikia. Gydytoja konsultuoja klinikoje "Klinika tau'' ir pagal iškvietimus visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos įsakymu Nr. 234-k, 1997.07.18 gydytojai Palmirai Ruikaitei patvirtinta gydytojos neurologės aukščiausia kvalifikacinė kategorija.
Darbovietės:
1. LSMUL Kauno klinikos gydytoja neurologė-konsultantė.
2. Akademinis darbas, spausdinti ir skaityti pranešimai.
3. Gyd. psichiatrė, psichoterapeutė griežto įkalinimo įstaigose, su socialiai pavojingais asmenimis.
4. Gyd.neurologė kariniuose komisariatuose šauktinių tikrinimo komisijose.
5. Medicinos audito tarnyba.
6. Reabilitacijos skyriaus vadovė.
7. Gyd.neurologė - konsultantė LSMUL Kauno klinikų filialas Onkologijos ligoninėje.
8. Nuo 2018.04.12 klinikos "Klinika tau" direktorė.
9. Nuo 2018.07.24 klinikoje "Klinika tau" gyd. neurologė.

Planuose - alternatyvi ir priklausomybių medicina, endobiogenika, psichologija, psichoterapija, kineziologija, kitos terapijos rūšys.

Kontingentas: Lietuva, užsienio lietuviai ir kiti pasaulio piliečiai.

• Licencijos:
MPL-13325 Gydytojas neurologas

• Asociacijos
Neurologų draugijos narė.
Lietuvos Skausmo Draugija.
Lietuvos Seksualinės Medicinos Draugijos narė.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-11-08 | Rekomenduoja

Dr. Palmira mane gydo nuo 2007 m. Tai ne tik profesionali gydytoja, bet kartu labai simpatiškas ir empatiškas žmogus. Dėkui. V. Š.

2021-10-21 | Rekomenduoja

Gydytoją labai rekomenduoju, priėmė tą pačią dieną, esant baisiems nugaros skausmams, išsamiai ištyrė, o paskirtas gydymas puikiai padėjo. Esant reikalui, tikrai kreipsiuosi! Ačiū!

2021-09-14 | Rekomenduoja

Sergu sunkia onkologine liga ir šiuo metu man taikomas chemospindulinis gydymas. Dėka gydytojos Palmiros psichologinės ir papildomos medikamentinės pagalbos dabar jaučiuosi pakankamai gerai. Labai dėkinga!

2021-08-26 | Rekomenduoja

Labai gera specialistė, įsigilino į problemą, paskyrė magnetinio rezonanso tyrimą, kuris buvo atliktas operatyviai, diagnozė buvo patikslinta ir gavau tinkamą gydymą. Ačiū, miela Gydytoja Palmira, už pagalbą! Rekomenduoju Jus kaip nuostabią gydytoją!

2021-08-21 | Rekomenduoja

Didėlį dėmesį šiame internetiniame puslapyje skiriu analizuoti komentarams tinkamam specialistui išsirinkti. Šios gydytojos profilis nustebino didėliu kiekiu ypač teigiamų atsiliepimų srautu, tad negalėjau pas ją neapsilankyti ir dėl to esu labai labai patenkinta. Diagnozė pasitvirtino po pirmo apsilankymo o pasiulytas gydymas - efektyvus. Kuo daugiau tokių nuoširdžių ir savo laiko negailinčių specialistų!

2021-08-21 | Rekomenduoja

Šią gydytoją man rekomendavo draugas, teigdamas , kad jau ilgą laiką mane kankinantys galvos skausmai po vizito pa ją bus atskleisti dienos šviesoje. Iki šiol, po daugelio lankymusi pas skirtingus specialistus tekdavo sugrįžti vėl, tačiau būtent po apsilankymo pas šią specialistę jau kuris laikas kito vizito nebeprisireikia. Gaila, tik, kad neapsilankiau anksčiau. Rekomenduoju!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti