Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Neurologas Dalia Stašaitytė - Urbelienė

Dalia Stašaitytė - Urbelienė

Dalia Stašaitytė - Urbelienė yra Neurologė ir konsultuoja Klaipėdoje. D. Stašaitytė - Urbelienė pacientus priima Kardiolitos klinikos (Klaipėda).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Tiria ir gydo įvairiomis neurologinėmis patologijomis sergančiuosius; skiria ir vertina rentgenologinius, kompiuterinės tomografijos ir magnetinio rezonanso tyrimus.

• Licencijos:
MPL-09600 Gydytojas neurologas

• Mokslai:
1989 m. baigė Vilniaus universitetą Medicinos fakultetą

• Kvalifikacijos tobulinimas:
„Neurodegeneracija ir pažinimo funkcijos“, 2014 m. Kaunas
„Baltic Conference on Multiple Sclerosis and Autoimmune Disorders“, 2014 m. Vilnius

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2023-11-04 | Rekomenduoja

Labai maloni ir kompetetinga gydytoja. Tokių žmonių ,,nuo Dievo", kurie myli savo profesiją ir su meile atsakingai dirba yra mažai. Kai patenki į gydymo įstaigą persmelktas beprotiško skausmo, kartais net nematai ir nesupranti nuo tam tikrų aplinkybių, stiprių vaistų. Todėl dar kartą nuoširdžiai patariu visiems, kad reikia eiti kalbėti paciento atstovui, kuris yra stabilioje būsenoje priimti informaciją apie ligonio būklę pas gydytoją. Aš dėkoju Dievui ir likimui, jog patekau pas šį Šiltą Žmogų-Gydytoją. Sveikatos, stiprybės ir sekmės siekiant aukštumų. Nors šis žmogus ir taip jau šviečiantis švyturys ir rodantis kelią į sugrįžusią sveikatą. Didžiuojuosi savo organizmu ir stipria valia, savo užsispyrimu ir gydytojos palaikymu Išklausė kiekvieną mano nusiskundimą, nors burna virpėjo ir nerišliai sklido žodžiai nuo stiprių nuskausminamųjų vaistų. Tikiu, kad jos vaikai sieks aukštumų mamos pėdomis ir taps profesionaliais gydytojais. To ir linkiu Ačiū, kad buvote ir esate kartu

2023-03-29 | Rekomenduoja

Sveiki,šiandiena teko apsilankyti šioje klinikoj.Tad esu labai patenkinta Personalas visas malonus.O gydytoja tai superinė.Tikrai moka išklausyti,paaiškinti ir nuraminti.Tikrai atsidavusi savo profesijai.Linkiu jai didžiausios sėkmės.Ir tikrai visiems rekomenduosiu ją ir šia klinika.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti