Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis
Audronė Liminovičienė

Audronė Liminovičienė

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-02334 Gydytojas neurologas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2016-09-19

PIirmas klausimas ir pagrindinis sios gydytojos- kur dirbate. Ivertina jusu materialines galimybes. Paskui jau galima kalbeti apie liga. Ne vistiek ne vieno dar neisgyde .

2015-09-30 | Rekomenduoja

Labai šauni ir profesionali gydytoja. Tikrai galima tik pasidžiaugti, kad tokių yra. Rekomenduoju!

2015-06-03 | Rekomenduoja

Vakar apsilankiau pas šią gydytoją. Galiu tik pasidžiaugti, kad yra tokių rūpestingų, dėmesingų ir šiltų gydytojų. Tikrai rekomenduoju.

2014-08-28 | Rekomenduoja

Perskaičius ankstesnį neigiamą komentarą, kilo noras ir man parašyti atsiliepimą, nes gyd. Liminovičienė viena profesionaliausių iš mano sutiktų gydytojų. Kaip tik vertinu gydytojos tiesumą, nevyniojimą žodžių į vatą, tačiau pasako savo nuomonę dėl diagnozės labai korektiškai, jokiu būdu negąsdindama, siūlydama išeitį. Be to, nebijo konsultuotis su kitais specialistais, atlieka visus susijusius tyrimus. Bendrauja maloniai, ,,ne valdiškai".

2013-08-26 | Rekomenduoja

Niekam nerekomenduoju šios gydytojos. Absoliučiai abejinga pacientui. Patyriau ne tik savo kailiu, bet ir iš kitų girdėjau. Ji ne gydo, bet varo žmogui depresiją. Ne tik nepataria dėl tolesnės sergančiojo gyvensenos, bet ir pažada skausmus iki gyvenimo pabaigos, prirašydama kalnus vaistų. O kitas gydytojas mane išgydė ir jokių skausmų neliko.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti