Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis
prof. Vytenis Pranas Deltuva

prof. Vytenis Pranas Deltuva

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
Gydytojas neurochirurgas MPL-03779

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-05-06 | Rekomenduoja

Nuoširdžiausias ačiū profesoriui Vyteniui Deltuvai už visišką išgydymą, labai sėkmingai ir meistriškai atliktą sudėtingą galvos operaciją. Tai auksinių rankų chirurgas, telaimina Jį Viešpats kiekvienos operacijos metu. Visokeriopos sėkmės gerbiamam profesoriui asmeniškai ir Jo šeimai. Telaimina Dievas kiekvieną Jo atliekamą operaciją. Ačiū. Gerbiamo profesoriaus pacientas Audrius.

2017-12-22

Labai esu dekinga uz tai,kad mano Mamytei dovanojo 5gyvenimo metus!!!superinis specialistas

2017-07-08

Šiauliuose man pripažino vandenligę ir jau norėjo implantuoti aparatą, kurio pagalba būtų galima reguliuoti vandenį, kuris kaupiasi smegenyse,bet aš atsisakiau operacijos ir paprašiau siuntimo į Kauno klinikas. Priėmė gydytojas Deltuva. Peržiūrėjęs ligos istoriją ir siuntimo išrašą pasake ,kad bandome gydytis vaistais (atsimenu vaisto pavadinimą - tai DIACARB. Po septynių dienų važiavau namo.Gydantis Kauno klinikose girdėjau apie šį gydytoją tik gerus atsiliepimus. Daugiau tokiu, savo darba išmanančių specelistų. Didžiulė pagarba, Jums, Gydytojau.

2015-10-27 | Rekomenduoja

Gydytojo ir jo komandos dėka vis dar turiu gyvą, vaikštančią, kalbančią, mąstančią mamą. Operacijos diena mūsų šeimos kalendoriuje pažymėta, kaip antrasis jos gimtadienis. Turbūt kaip ir daugelis profesionalų, profesorius yra mažakalbis, bet jei turi klausimų tikrai atsako. Jo komandos rezidentas Vaišvilas (atsiprašau jei netiksliai parašiau) puikiai atliko savo pareigas, ir apie ligą ir apie operaciją viską smulkiai papasakojo, negailėjo dėmesio. Visiems labai ačiū. Oksana

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti