Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Gintautas Vaitkevičius

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-08765 Gydytojas neurochirurgas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-08-14 | Rekomenduoja

Noriu padėkoti gydytojui už puikiai atliktą stuburo išvaržos operaciją ir už rūpestingumą po jos bei pasakyti didelį AČIŪ. Puikus specialistas, nuostabus gydytojas ir žmogus. Rekomenduoju visiems. Džiaugiuosi, kad pakliuvau ir gydžiausi pas jį. Taip pat dėkoju ir AveVitos klinikai. Rekomenduoju šią kliniką.

2018-05-07 | Rekomenduoja

Šių metų kovo 6 d. LSMU Neurochirurgijos klinikoje man buvo atlikta stuburo išvaržos operacija, po kurios jaučiuosi puikiai ir vėl galiu gyventi pilnavertį gyvenimą. Noriu nuoširdžiai padėkoti gerbiamam gydytojui Gintautui Vaitkevičiui už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų rūpinimąsi po jos, parodytą dėmesingumą, padrąsinimą. Taip pat esu labai dėkinga gydytojui - rezidentui Mindaugui Vaišvilai už jautrumą, supratingumą ir kantrybę atsakinėjant į visus mano užduodamus klausimus. Dėkoju visam klinikos personalui už puikų, atsakingą darbą, parodytą dėmesį visiems pacientams, rūpestingą priežiūrą, nuoširdų bendravimą. Linkiu visiems sveikatos ir gerų pacientų.

2018-01-10

Nuostabus gydytojas, pašalino stuburo išvarža, jau buvo nepakeliamai skausmai, tirpo koja, po operacijos pasijutau super gerai, jokių skausmu, labai nuoširdus gydytojas, be galo didelis dėkui šiam puikiam gydytojui

2017-12-04 | Rekomenduoja

Šių metų birželyje dėl stuburo išvaržos ir kitos stuburo patalogijos teko kreiptis į gyd. Gintautą Vaitkevičių. Buvo atlikta stuburo operacija, kurios metu stuburas buvo sutvirtintas šešiais varžtais, pašalinta išvarža. Operacija buvo atlikta labai profesonaliai. Sunku net patikėti, kad prieš ją buvo aptirpusi koja, kamavo baisūs skausmai, o po jos tarsi nieko nebūtų buvę. Šis gydytojas ne tik savo darbo profesionalas, darantis stebuklus, bet ir labai taktiškas, rūpestingas ligonių atžvilgiu. SEKMĖS, STIPRYBĖS IR SVEIKATOS JUMS, GERB. GYDYTOJAU !

2015-11-17

Tai nuostabus chirurgas, puikiai išmanantis savo darbą, darantis neįtikėtinus stebuklus savo darbe. Savo ligoniais rūpinasi kaip savais. Nekentėkite skausmų, kreipkitės ir padės. Linkiu jam stiprybės ir sveikatos.

2014-01-28 | Rekomenduoja

Dievulis už netinkamą gyvenimo būdą mums siunčia įvairias ligas . Viena iš jų -stuburo išvaržos .Baisu pagalvoti , kad likusį gyvenimą tektų gyventi skausmuose . Bet laimei mes turim ,, burtininką ", kuris nuimą šį prakeikimą . Ačiū jam ir linkiu ilgų darbingų metų .

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti