Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

100% (8 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Nemenčinės pl. 54A, Vilnius

Pasirinkite laiką:
2020 gegužė 29 d. - birželis 04 d.

Pažymėkite Jums tinkantį laiką ir registruokitės vizitui pas šį specialistą.


Adresas:
Šiltnamių g. 29, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Gydo ir operuoja galvos smegenų bei stuburo ligomis sergančius pacientus. Domisi funkcine neurochirurgija, veido skausmų gydymu ir diagnostika, specializuojasi gydant ligonius sergančius piktybiniais galvos smegenų augliais. Perkutaninių – transovalinių procedūrų, gydant trišakio nervo neuralgija Lietuvoje, pradininkas. Domisi piktybinių galvos smegenų auglių intraoperacinės brachiterapijos, fotodinaminės diagnostikos ir fotodinaminės terapijos sritimis.

Licencijos:

  • MPL-09574 Gydytojas neurochirurgas

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„2019-09-29, 19:04 | 1
Sveiki, man 77 metai , prieš 3 savaites Santaros klinikose neurochirurginiame skyriuje man buvo atlikta trišakio nervo mikrovaskulinė dekompresija. Jaučiuosi puikiai ir noriu išreiktšti savo dėkingumą už sugrįžusį gyvenimo džiaugsmą.
Esu labai dėkinga daktarui Artūrui Šitkauskui už jo atsidavimą savo profesijai ir tą spinduliuojantį žmogiškumą bei jumoro jausmą, kuris stresuojančiam pacientui labai padeda ir nuramina.
Taip pat norėčiau geruoju paminėti aptarnaujantį personalą, ypač slaugytoją Danutę, kuri yra tikra profesionalė ir palatos šeimininkė. Dėkoju Jums! Pagarbiai Stanislava"
Atsiliepimas parašytas 2019-09-29 19:32
„Neišklausė manęs,tik savo nomuonę pareiškia. Atvežiau tyrimus,tai pareiškia ne ten dariausi. Gydžiausi irgi pagal jį ne toje poliklinikoje ir dar atvykau pas poną vizitui penktadienį po pietų,tai kaip tie žmonės serga,juk penktadienis ir dar po pietų. Deja,registruota buvau iš anksto ir man tokį laiką skyrė,be to vizitui pas tokį nervuotą gydytuoją ne paskutinė buvau,o po manęs dar buvo pacientų (na įsivaizduoju ką jiems teks išklausyti).
Sulaukiau ne pagalbos,o vien bumbėjimu,kad viskas ne taip."
Atsiliepimas parašytas 2018-04-05 14:31
„Noriu išreikšti begalinę padėka Jums, gydytojau Artūrai. Ačiū Jums už suteiktą naują gyvenimą bei gyvenimą be galvos skausmo. Visą likusį gyvenimą būsiu dėkinga Jums. Dabar mano gyvenimas tapo daug šviesesnis bei prasmingesnis, kuriuo noriu dalintis su visais, svetimais ir artimais žmonėmis. Jūs - Dievo siųstas, Jūs mano gelbėtojas! Pagarbiai Alina Jegorova"
Atsiliepimas parašytas 2017-01-24 16:46
„Gerbiamas gyd. Šitkauskai,

nėra tokių žodžių, kuriais būtų galima apsakyti begalinį Jums dėkingumą. Nuostabesnio, geresnio, šiltesnio žmogaus ir gydytojo- taip šventai atsidavusio savo darbui, pacientui, kaip Jūs, savo gyvenime dar nebuvau sutikusi. Stiprybės, didžiausios sėkmės Jums! AČIŪ už tai kas esate, ačiū už suteiktą galimybę pasveikti.."
Atsiliepimas parašytas 2016-04-12 18:05
„Puikus specialistas, nuostabus žmogus. Ačiū Jums už suteiktą viltį ir gyvenimo džiaugsmą!"
Atsiliepimas parašytas 2015-05-07 20:35
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt