Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Medicinos gydytojas Jonė Pukėnaitė

Jonė Pukėnaitė

Jonė Pukėnaitė yra Medicinos gydytoja, Gyvensenos medicinos specialistė ir konsultuoja Vilniuje. J. Pukėnaitė pacientus priima Sinergija l gyvybingumo ir šeimos klinika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Organizmo Nuovargio Lygio Nustatymas kraujo serume Per pirmąjį apsilankymą bus atliekamas organizmo streso lygio nustatymo tyrimas, kurio metu bus imamas kraujas. Prieš jį rekomenduojama bent 2 val nevalgyti, negerti tonizuojančių gėrimų, nerūkyti. 89 EUR 20 min.
    Išplėstinė Gyvenimo būdo analizė 90 EUR 60 min.
    Palaikomoji gyvenimo būdo konsultacija 70 EUR 60 min.

Apie specialistą:

Pereidama nuo bendrosios praktikos gydytojos prie gyvensenos medicinos gydytojos, aš pasirinkau holistinį požiūrį į sveikatą, suprasdama, kad tikrasis gydymas ne visada yra simptomų šalinimas. Lėtinių ligų ir organizmo nuovargio priežastys yra nusilpę mūsų kūno kompensaciniai mechanizmai, oksidacinis stresas, ne visada teisingas gyvenimo būdas ir aplinkos veiksniai. Todėl mano tikslas – kartu su pacientais atpažinti tikrąsias simptomų priežastis ir koncentruotis į esminius gyvensenos veiksnius: subalansuotą mitybą, fizinį aktyvumą, kokybišką miegą ir sveiką aplinką, taip pat stiprinti organizmo antioksidantų mechanizmus Molekulinės Vandenilio Terapijos pagalba. Šie elementai ne tik daro didžiausią įtaką mūsų sveikatai, bet ir yra raktas į gyvybingumą ir ilgaamžiškumą.

• Licencijos:
MPL-23538 Medicinos gydytojas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Vokiečių

• Mokslai:
Medicinos Magistras (Vilniaus Universitetas, Medicinos Fakultetas, nuo 2012 m. iki 2018 m.)

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Vandenilio Terapijos Patarėjo Akreditacija („Molecular Hydrogen Institute“, 2023 m. rugsėjo mėn.)
Gyvenimo būdo medicinos akreditacija („British Society of Lifestyle Medicine“, 2022 m. rugsėjo mėn.-i 2024 m. vasario mėn.)

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti