Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Medicinos gydytojas Elena Landsbergytė - Bukauskienė

Elena Landsbergytė - Bukauskienė

Elena Landsbergytė - Bukauskienė yra Medicinos gydytoja ir konsultuoja Vilniuje. Šiuo metu nėra galimybės registruotis pas gydytoją manodaktaras.lt.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Domėjimosi sritys – vaikų ūminiai susirgimai, vaikų infekcinės ligos, naujagimių fiziologinės ir patologinės būklės bei ligos.

• Licencijos:
MPL-21691 Medicinos gydytojas

• Mokslai:
Šiuo metu VU MF tęsia vaikų ligų ir neonatologijos rezidentūrą.
2016 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą.

Palikti atsiliepimą

Medicinos gydytojas, kuris priims jus greičiausiai

Komentarai

2023-05-23 | Rekomenduoja

Daktarė, kuri įkvepia nuostabaus darbo pavyzdžiu :) Bendravimas su vaiku labai rūpestingas ir malonus. Atidi specialistė, profesionaliai dirba bei papildomai pasidomėjo gydymosi procesu jau išvykus iš Klinikos. Esu labai dėkinga ir rekomenduoju

2023-03-14 | Rekomenduoja

Nuostabi gydytoja! Be to, kad puikiai išsamiai ir kantriai išaiškino problemų galimas priežastis bei gydymo eigą, tai dar ir sukūrė tokią atmosferą ir bendravimo lengvumą, kad abi su keturmete likome sužavėtos. Turbūt neatsirastų vaiko prie kurio nesugebėtų prieiti ir jo sudominti! Vaikas bendravo kaip su geriausia drauge, o aš buvau nuraminta kaip mama ir atsakyti visi rūpimi klausimai. Vaikas po vizito sakė, kad tai geriausia gydytoja pasaulyje.

2023-01-30 | Rekomenduoja

Labai džiaugiamės atradę šią profesionalią gydytoją! Atsako į visus klausimus, ne tik pasirūpina vaikučiu, bet labai daug dėmesio skiria ir mamai nuramindama ir viską detaliai paaiškindama. Didžiausios rekomendacijos!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti