Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Kraujagyslių chirurgas Rokas Vaičiūnas

Rokas Vaičiūnas

Rokas Vaičiūnas yra Kraujagyslių chirurgas ir konsultuoja Palangoje. R. Vaičiūnas pacientus priima Klinika „Ave Medica“ (Palanga, Sodų g.), „Ave Medica“ klinika (Kretinga), „Ave Medica“ klinika (Rietavas), Uosto poliklinika, „Ave Medica“ klinika (Klaipėda), Uosto poliklinika (Skuodas).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Konsultuoja pacientus esant smegenų kraujotakos sutrikimams, sergant giliųjų venų ar kojų arterijų ligomis, aortos aneurizma.
Atlieka kaklo, rankų, kojų, pilvo kraujagyslių echoskopiją.

• Licencijos:
MPL-16383 Medicinos gydytojas
MPL-20137 Kraujagyslių chirurgijos gydytojas

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2023-01-23 | Rekomenduoja

Šiandien teko apsilankyti skubioje pagalboje ligoninėje. Po kai kurių nesklandumų priėmime, kai personalas numojo į mus ranka ir po to pasakė, kad “apsišvarino” - gydytojas Rokas Vaičiūnas maloniai nustebino. Išaiškino suprantamai diagnozę, nuramino ir nukreipė pasitikrinti pas kitos srities specialistus bei paaiškino, ką daryti susidarius ekstremaliai situacijai. Dėkui gydytojui už profesionalumą, paprastumą ir žmogiškumą.

2023-01-02 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas! Ne tik tiksliai nustato diagnozę, parenka tinkamiausią gydymą, bet ir iš tiesų rūpinasi žmogumi. Tik geriausi atsiliepimai ir didžiausios rekomendacijos.

2021-08-26 | Rekomenduoja

Labai šaunus gydytojas, aiškiai ir konkrečiai nusakantis ligos apibūdinimą, maloniai ir lengvai bendraujantis su ligoniu. Tai puikus ir kaip savo srities gydytojas ir kaip žmogus.

2021-05-13 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas,paprastai greitai ir aiškiai.

2019-12-28 | Rekomenduoja

Очень конкретный и профессиональный специалист. Работает по совести.

2019-12-21 | Rekomenduoja

Laaaabai puikus daktaras,išaiškina viską kaip kas bus daroma...rekomenduočiau ir kitiems,didelis didelis Ačiū Tau Rokai.Super daktaras. Respektas

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti