Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Kineziterapeutas Neringa Švedienė

Neringa Švedienė

Neringa Švedienė yra Kineziterapeutė, Masažuotoja, Manualinės terapijos specialistė, Fizioterapeutė ir konsultuoja Kaune. N. Švedienė pacientus priima SAVANORIŲ KINEZITERAPIJOS KLINIKA.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Nuotolinė videokonsultacija 55 EUR 60 min.
    Gydomasis masažas iki 30min Gydomasis rekomenduojamas esant raumenų ir sąnarių sąstingiui, sergant stuburo ir sąnarių, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo organų ligomis, centrinės ir periferinės nervų sistemos bei judamojo aparato ligomis, esant galvos skausmams, esant padidintam jautrumui, miego sutrikimams, esant stresui, po operacijų, traumų, sėdimą darbą dirbantiems žmonėms. 35 EUR 30 min.
    Gydomasis masažas iki 60min Gydomasis rekomenduojamas esant raumenų ir sąnarių sąstingiui, sergant stuburo ir sąnarių, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo organų ligomis, centrinės ir periferinės nervų sistemos bei judamojo aparato ligomis, esant galvos skausmams, esant padidintam jautrumui, miego sutrikimams, esant stresui, po operacijų, traumų, sėdimą darbą dirbantiems žmonėms. 55 EUR 60 min.

Apie specialistą:

Neringa – profesionali kineziterapeutė - masažuotoja, turinti 12 metų darbo patirtį. Padeda žmonėms, turintiems ūmių ir lėtinių nugaros, sąnarių ar raumenų skausmų. Specializuojasi su pacientais turinčiais traumatologinių/ortopedinių sutrikimų, tokių kaip kelio ir klubo sąnario protezavimo operacijos, įvairūs lūžiai ir kt. Dirba pagal pasaulines metodikas, taiko Mulligan manualines terapijas. Atlieka gydomuosius klasikinius ir limfodrenažinius masažus. Atlieka tiek pasyvias tiek aktyvias kineziterapines technikas.
Stengiasi, kad kiekvienas jos pacientas būtų išklausytas ir įsitrauktų į jo problemos sprendimo procesą. Konsultuoja, atlieka ištyrimą ir bendradarbiaudama kartu su pacientais sudaro individualų gydymo planą ir nustato reabilitacijos tikslus, kurie padėtų grįžti į pilnavertį gyvenimą, o ypač gyvenimą be skausmo.
Neringa įsitikinusi, jog kompleksinis gydymas, paciento ir specialisto motyvacija bei bendro kompromiso radimas atneša geriausius rezultatus.
Kineziterapiją taiko esant:
• Kaulų lūžiams;
• stuburo skausmams;
• netaisyklingai laikysenai;
• tarpslankstelio disko išvaržai;
• galvos skausmui ir svaigimui;
• sąnarių skausmams;
• galūnių tirpimui;
• onkologijoms;
• galvos smegenų insultui;
• stuburo stenozei.

• Licencijos:
ASL-13148 Kineziterapeutas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

• Mokslai:
Kineziterapijos magistro laipsnis

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Dalyvavimas biologijos krypties doktorantūros studijose „Vitamino K2 (MK – 7) papildų poveikį raumenų atrofijai čiurnos sąnario imobilizacijos metu ir raumenų funkcijos atgavimui, kurį skatina tikslinė gydomosios mankštos programa po čiurnos sąnario traumos“ 2018 - 2024 m.
Dalyvavimas praktiniame seminare „Limfinė sistema ir jos disfunkcijos. Limfedemos gydymo algoritmas“ 18 val. 2020 m.
Dalyvavimas profesiniuose mokymuose „Juosmens stuburo dalies ištyrimas ir gydymas manualine terapija, bei fiziniais pratimais“ 9 val. 2019 m.
Dalyvavimas seminare: „Viršutinės ir apatinės galūnių distalinių sąnarių kineziologija: kineziterapinio ištyrimo ir intervencijų pagrindimas“ 12 val. 2018 m.
Dalyvavimas praktiniuose mokymuose „Kineziologinis teipavimas. Įvadas“ 10 ak. val. 2016 m.
Dalyvavimas praktiniame seminare „Trigerinių taškų atpalaidavimas PIR metodu (postizometrinė relaksacija)“ 10 a. val. 2015 m.
Dalyvavimas praktiniame seminare „Viršutinio ir apatinio kvadranto manualinės technikos. Mulligan concept" 32 akad. val. 2014 m.
Dalyvavimas praktiniame seminare “RS Holistinio kūno masažo praktiniai mokymai” 40 val. 2011 m.

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2024-03-28 | Rekomenduoja

Masažu turejusi tikrai ne viena, bet tokio profesionalaus, atliekamo su meile savo darbui bei klientui- dabar retai kur gali rasti. Masažiste Neringa kuo tiksliausiai išvardino visas problemines pečiu juostos vietas ( neseniai praejau reabilitacija) ir panaikino surambejimus. Ačiu Neringai❤️

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti