Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Kineziterapeutas Matas Drukteinis

Matas Drukteinis

Matas Drukteinis yra Kineziterapeutas. Šiuo metu nėra galimybės registruotis pas gydytoją manodaktaras.lt.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Nuo pat vaikystės lankiau įvairias sporto šakas – krepšinį, futbolą, tenisą, plaukimą, todėl sportas ir judesys man yra svarbi gyvenimo dalis. Augau medikų šeimoje ir nuo mažų dienų stebėdamas tėvų darbą supratau, kaip svarbu įsiklausyti į žmonių problemas, bei kokybiškai ir tikslingai suteikti pagalbą. Studijų metais įgijau įvairios praktinės patirties skirtingose srityse, gydymo įstaigose ir dar būdamas studentas pradėjau dirbti su pagrindine Vilniaus ,,Žalgirio” futbolo komanda. Tikiu, jog įgauta patirtis ir nuolat tobulinamos žinios padeda tinkamai ištirti žmogų, įsigilinti į problemas bei pritaikyti tinkamą gydymo planą, parinkti reikalingus pratimus, kurie atitiktų paciento poreikius ir galimybes bei užtikrintų norimą rezultatą.
Darbo sritys: kaklo, pečių, nugaros, klubo, kelių skausmai, sporto kineziterapija, sportinės traumos ir jų prevencija, Funkcinių judesių vertinimas (FMS), laikysenos sutrikimų korekcija bei prevencija, nervų sistemos ligos, jų pažeidimai, širdies kraujagyslių sistemos sutrikimai.

• Licencijos:
ASL-07447 Kineziterapeutas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
Nuo 2022 m. - dabar Vilniaus universitetas „Reabilitacija“ (magistro laipsnis)
2019 m. Vilniaus universitetas ,,Kineziterapija” (bakalauro laipsnis)

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2023 m. Kelio sąnario problemos, Dalius Barkauskas, 5 val.
2023 m. Raumenų atpalaidavimas: nuo fiziologijos iki technikų, 4 val.
2022 m. Manualinė stuburo terapija: torokalinė ir kaklinė dalis (Cervical and thoracic spine course), : lumbalinė dalis (Lumbar spine course), 64 val.
2022 m. Skoliozės priežastys ir koreguojantys pratimai, 8 val.
2020 m. Čiurnos sportinės traumos: problemos ir sprendimo būdai, 4 val.
2020 m. Kineziologinis teipavimas esant skirtingoms patologijoms, 16 val.
2019-2021 m. Tailandietiško masažo kursai. Pirmas meistriškumo lygis, Skausmų sprendimas. Traditional Thai massage Course, 138 val.
2019 m. Nugaros skausmai ir jų prevencija, 3 val.

Palikti atsiliepimą

Kineziterapeutas, kuris priims jus greičiausiai

Komentarai

2023-06-17 | Rekomenduoja

Nuostabus gydytojas. Kreipiausi dėl įvarių skausmų, tiek nugaros, tiek kojų, jaučiau, jog kažkas ne taip vyksta su mano kūnu. Matas išsprendė visas mane kamuojančias problemas. Demėsingas, pabrėžiantis kiekvieną detalę, kurios yra svarbios norint taisyklingai judėti, atlikti pratimus. Po kiekvieno apsilankymo jaučiau, kaip stiprėju, o skausmai išvis išnyko. Labai rekomenduoju šį specialistą!

2023-06-15 | Rekomenduoja

Super kineziterapeutas, padėjo pratimų pagalbą išgydyti plantarinį fascitą, dėkingas

2023-06-13 | Rekomenduoja

Esu profesionali sportininkė, prieš metus teko susipažinti su kineziterapeutu Matu. Puikus specialistas, atidus ir rūpestingas. Gerai išmano savo darbą. Džiaugiuosi, kad laiku atradau. Padėjo išvengti didesnių ligos pasekmių, bei sustiprint kūną. Šiandien esu visiškai sveika ir galiu toliau siekti sportinių tikslų. Tad labai dėkinga Matui ir rekomenduoju šį specialistą!!!

2023-06-13 | Rekomenduoja

Puikus daktaras, padėjo išgydyti nugaros skausmus.

2023-06-13 | Rekomenduoja

Norėčiau išreikšti savo padėką Matui už pagalbą sprendžiant mano nugaros problemas, kurios kankina jau ne vienerius metus. Nors buvau ne pas vieną Kineziterapeutą, tik su Matu jaučiuosi labai pažengęs. Jis teikia rimtas ir veiksmingas treniruotes, atsakingai žiūri į savo klientų problemas ir visada maloniai bendrauja. Didžiausios rekomendacijos visiems!!!

2023-06-13 | Rekomenduoja

Kankinausi su nugaros skausmais labai ilgą laika, ir kreipiausi būtent pas Matą. Jau kaip metai reguliariai lankausi, labai padėjo. Skausmų nebeliko ir vėl jaučiuosi labai laisva.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti