Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Kineziterapeutas Loreta Agata Rudinska

Loreta Agata Rudinska

Loreta Agata Rudinska yra Kineziterapeutas ir konsultuoja Vilniuje. L. Rudinska pacientus priima Funkcinės terapijos centras.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Pirminė kineziterapeuto konsultacija Konsultacijos metu specialistas su jumis aptars esamą situaciją, išsiaiškins gretutinius susirgimus ir patirtas traumas. Tuomet atliks laikysenos vertinimą, sąnarių ir raumenų ištyrimą, neurologinės būklės įvertinimą ir esant poreikiui pritaikys papildomus testus. Ištyrimo metu jums gali tekti atlikti įvairius judesius, įtempti raumenis ir parodyti sugebėjimą atlikti tam tikrus fizinius veiksmus. Įvertinama šių veiksmų kokybė, jaučiamas skausmas ar kiti potyriai bei bendra kūno veikla atliekant šias užduotis. Ištyrimas leidžia specialistui išsiaiškinti problemos kilmę ir nustatyti geriausią sprendimą. Pagal ištyrimo duomenis specialistas sudaro individualų kineziterapinio gydymo planą, teikia rekomendacijas ir jei yra galimybė iš karto atlieka pirminį gydymą. Konsultacijos trukmė iki 60 minučių. 75 EUR 60 min.
    Kineziterapeuto individuali kineziterapijos procedūra Gydant kineziterapija, specialios gydomosios mankštos atliekamos kabinete arba salėje. Mankštinantis salėje naudojamos įvairios priemonės: lazdos, elastinės juostos, svareliai, kamuoliai, nestabilūs paviršiai ir kt. Kineziterapeutas, atsižvelgdamas į kliento tikslus, sveikatos ir fizinio pasirengimo lygį, kineziterapeuto konsultacijos metu nustatytus sutrikimus, parenka tikslingus pratimus, juos pademonstruoja ir išmoko taisyklingos jų atlikimo technikos. 45 EUR 60 min.

Apie specialistą:

Esu kvalifikuota kineziterapeutė, turinti ilgametę patirtį padedant įvairaus amžiaus ir sveikatos būklės žmonėms. Nuo pat vaikystės buvau itin aktyvi ir domėjausi sportu, o tai paskatino mane rinktis šią profesiją. Baigusi studijas, įgijau tvirtą teorinį pagrindą ir praktinių įgūdžių, leidžiančių man efektyviai padėti pacientams atkurti jėgas po traumų, operacijų ar gydyti lėtinius sveikatos sutrikimus.

Savo darbe taikau individualų požiūrį į kiekvieną pacientą, atsižvelgdama į jo amžių, sveikatą ir poreikius. Turiu patirties dirbant su kūdikiais, vaikais, nėščiosiomis, neurologinių susirgimų turinčiais asmenimis, žmonėmis po įvairių traumų ar operacijų, kenčiančiais nuo netaisyklingos laikysenos ar kvėpavimo takų sutrikimų.
Mano tikslas – ne tik padėti pacientams atsigauti po negalavimų ar susirgimų bei traumų, bet ir mokyti juos, kaip palaikyti gerą savijautą, išvengti traumų ateityje bei džiaugtis visaverčiu gyvenimu. Nuolat tobulinu savo žinias ir įgūdžius, seku naujausias kineziterapijos tendencijas, kad galėčiau pacientams suteikti aukščiausios kokybės paslaugas.

Didžiuojuosi galėdama Jums padėti siekti sveikatos ir aktyvaus gyvenimo tikslų. Drauge rasime tinkamiausius sprendimus Jūsų gerovei užtikrinti.

• Licencijos:
ASL-08943 Kineziterapeutas

• Mokslai:
2013m. – 2016m. Utenos kolegija, Kineziterapijos Bakalauras

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2022 m. „Reabilitacijos metodų taikymas neurologiniams pacientams”
2021 m. „Išialgija ir kriaušinio raumens sindromas – anatomija-fiziologija, įvertinimas. Miofascinių ir giliųjų audinių masažo technikų taikymas esant išialgijai. Teorija ir praktika”
2021 m. „Pliometrinių pratimų ir nestabilaus paviršiaus priemonių taikymo galimybės ir principai”
2021 m. „Aktualus sporto medicinos aspektai vaikų, paauglių ir suaugusiųjų sporte, kvėpavimo pratimų taikymas sporte”

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2024-03-19 | Rekomenduoja

Puiki specialiste, daug patirties

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti