Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

Komentarai

2020-07-11 | Nerekomenduoja

Nerekomenduoju. Visiškai ignoruoja paciento nusiskundimus, neišklauso, grubus bendravimas.

2016-02-24 | Nerekomenduoja

Gydytojas į darbo vietą vėlavo ir panašu, kad jo labai ilgai nebuvo nuo pat ryto. Viename kabinete man padarius EKG, seselė liepė palaukti (paskaityti laikraštį). Laukiau. Gydytojas pasirodė po valandos. Pakvietus mane, gydytojui seselė dar traukė vieno skubios pagalbos atvejo kardiogramą, sakydama, jog merginai skubi pagalba išrašyta nuo 12 val. (tuo metu jau buvo 16:30) ir kažką kalbėjo apie tyrimus ir pan. - gydytojas tos merginos kardiogramos net nepažiūrėjo, o tiesiog nustūmė į šalį kaip nereikalingą popierių ir sakė seselei „taip taip, darykit taip“. Seselė savo nuožiūra kažką ir užrašė. Mano kardiograma susilaukė lygiai tokio paties likimo - net nepažiūrėjęs nustūmė į šalį, tarsi tai būtų nuo priešpiečių užsilikę servetėlės. Toliau buvo smagiau. Jau nuo pat pradžių buvo kilęs įtarimas dėl gydytojo blaivumo ir jis tik labiau stiprėjo. Gydytojas blaškėsi, kažko ieškojo. Davė pasirašyti lapuką, jog atliko apžiūrą, tačiau vos sugebėjo paimti tušinuką, paskui jį bandė man paduoti - padavė, bet paskui vėl atsiėmė, nes pamatė, kad pas jį kitoje rankoje likęs kamštukas. Kurį laiką bandė tą kamštuką uždėti. Uždėjo ir pagaliau davė pasirašyti. Apžiūra taip pat vyko negrabiai ir tik dabar susivokiau, kad per visą laiką jis net nebuvo atsistojęs - bandė klausyti širdį, bet kaip supratau jam tai nelabai pavyko. Kažkodėl klausė plaučius (taip pat sėdėdamas ant kėdės). Tiek spaudimo aparatą, tiek kitus dalykus jam labai sunkiai sekėsi sugrabinėti. Nieko nepakomentavo, tik pasakė, kad plaučiai švarūs. Išrašė papildomų tyrimų, tačiau viską pagrinde pasiūlė seselė. Nežinau kaip vertinti tokį darbą - arba žmogus tuo metu buvo neblaivas, arba jis yra nekompetetingas dirbti šį darbą.

2015-12-10 | Rekomenduoja

Šiandien teko apsilankyti pas šį gydytoją, ir likau labai nustebinti ir patenkinta vizitu! pagaliau po 3 metų pertraukos mane kažkas išgirdo ir toliau darys tyrimus ir ieškos priežasties dėl ko streikuoja širdis. Gydytojų praėjusi daug ir įvairių specialybių, o šis gydytojas iš nedaugelio kuriuo pasitikiu ir tikiu!

2014-08-13 | Rekomenduoja

Būdama onkologine ligone iš šio gerbiamo daktaro nesulaukiau nė lašelio profesionalumo. Daktaro darbo laikas buvo nurodytas nuo 8 ryto, Gerbiamas daktaras į darbo vietą neskubėjo ateiti, pasirodė 9 valandą. Per dvi valandas priėmė du pacientus. Atėjus mano eilei, buvo 11 valanda, daktaras pamatavo spaudimą ir pareiškė, kad šiandien ekoskopijos padaryti jau nebeturės laiko, nors darbo laikas baigiasi tik 16val. Būtent dėl šio tyrimo ir gavau siuntimą pas kardiologą. Pasiskundus poliklinikos vedėjai (nes su daktaru gražiai susitarti nesugebėjau), buvo padaryta ekoskopija, bet pareikšta, kad per aparatūra jis nieko nemato ir iš akies prirašė savo duomenis. Man reikėjo būtent tikslių tyrimo duomenų, nes nuo jų priklauso tolimesnis gydymas. Teko kreiptis į kitą kardiologą, ir ką Jūs manote, duomenis visiškai skirtingi...

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti