Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-01348 Gydytojas kardiologas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2018-07-31 | Nerekomenduoja

Šiandien buvau pas šį gydytoją su mama. Mama turi tikrai rimtų širdies problemų ir tikėjomės,kad bus atlikti rimti tyrimai ir parinkti tinkami vaistai,bet kardiograma šiandien buvo nebloga,nors mama turi širdies stimuliatorių ir turėjus keletą mikroinfarktų,gydytojas į visą problemą pažiūrėjo labai atsainiai:pasiūlė išmesti kraujospūdžio aparatą,nes visi aparatai,anot jo,meluoja! Paklausė,kokius vaistus vartoja mama,tuos pačius pasiūlė ir toliau vartoti,nors parodėme,kad mama visa išberta ir dermotologas pasakė,kad alergija gali būti nuo netinkamų vaistų! Bet didžiausias absurdas,kokį teko patirti, gydytojas į ligos istoriją įrašė,kad dukra žurnalistė ir grąsina straipsniais! Ar tai turi būti rašoma ligos istorijoje? Aišku,neketinu palikti šios istorijos savieigai ir kreipsiuos į atatinkamas institucijas! O pacientams siūlau vengti šio gydytojo,nes ne pagalba ligoniams jam rūpi,o matyt labai materialūs dalykai.

2017-10-25

Esu dėkingas gyd. J.Drobniui už grąžintą sveikatą po š.m. rugpjūčio mėn. įvykusio infarkto ir širdies ritmo sutrikimo. Labai norėčiau užsiregistruoti konsultacijoms. Žinau, kad ne visada norai atitinka galimybę. Ačiū.

2013-10-27 | Rekomenduoja

Atsiliepimas apie gydytoja Juoza Drobni tik is geros puses.Sis gydytojas yra dievo dovana kas patenka i jo rankas,nera tokio pasakimo is jo puses gal pades gal ne . Ligoniai labai patenkinti atvirumu ir nuosirdumu gydytojo.sekmes sunkemia darbe. su pagarba 612a palatos ligoniai.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti