Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
100% (2 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Apie specialistą:

Medicinos mokslų daktaras.

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Jis operavo mano žentą Arvydą, atliko sudėtingą širdies operaciją ir išgelbėjo jam gyvybę. Šio nuostabaus daktaro dėka du vaikučiai turi tėvą, žmona vyrą. Puikus specialistas ir nuoširdus geras žmogus. Meldžiamės už jį."
Atsiliepimas parašytas 2016-12-04 07:49
„Dėkoju P.Rimantui Karaliui už mano sūnaus Vitalijaus 2015.12.02 VUSL atliktą širdies vožtuvo operaciją .PRimantas Karalius yra labai supratingas, geranoriškas, nuoširdus profesionalas tikras daktaras ,,nuo Dievo ,,, kuris suteikė visą būtiniausią informaciją apie būsimą operaciją , o po to ją sėkmingai profesionaliai atliko.Norėčiau palinkėti Jam stiprybės, sveikatos ir kad Jis dar ilgai gelbėtų žmonių gyvybės.AČIŪ,AČIŪ, AČIŪ. Su pagarba Valentina Aleksiuk."
Atsiliepimas parašytas 2016-02-23 15:04
„Dėkingas gydytojui už išgelbėtą mano gyvybę... 2014-09-24 VUSL Gydytojas man atliko aortos vožtuvo protezavimo operaciją. Atliko puikiai! Todėl lyg šiol esu gyvas ir jaučiuosi visiškai sveikas!

Buvęs pacientas Egidijus "
Atsiliepimas parašytas 2015-08-06 12:51
„Negaliu patikėti, kad šis gydytojas dar neturi komentarų. Tai išskirtinė asmenybė. Jo sielos ramybė sklinda nematoma, nenusakoma srove tiesiai į mane. Skiria dėmesio tiek kiek reikia pacientui. Išklauso, atsako į visus klausimus. Rūpestingas. Tai pirmo susitikimo įspūdžiai. "
Atsiliepimas parašytas 2015-05-04 17:54
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt